Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 6. hetében járok....

Sz.nikol kérdése:

Terhességem 6. hetében járok. Normális, hogy napi akár 4 liter folyadékot megiszok és hogy gyakran járok pisilni? Esetleg felmerülhet terhességi diabétesz gyanúja? Csak egy hét múlva mennék dokihoz az első uh. -ra.

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ha sokat iszol de ne csodálkozz hogy ha ennyit iszol gyakran mész a mosdóba.
2013. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. dec. 7. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ettol nem merul fel a gyanu. Az helyes, h sokat iszol. Ettol sokat pisilsz, de picit akkor is tobbszor mennel, ha nem innal ennyit, ugyanis ilyenkor verboseg van az alhasban.
2013. dec. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is rengeteget iszom,pedig terhesség előtt volt olyan nap,amikor csak fél liter folyadék csúszott le.Hogy sokat iszol,abszolút nem baj,inkább ásványvizet és azt is váltogasd,hol ilyen fajtát,hol amolyat....A pisilés normális a vérbőség miatt és azért is mert átrendeződnek odabent a dolgok...ez később is megmarad majd .Nincs miért aggódnod :)
2013. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok! :) Szénsavmentes ásványvizet szoktam inni. Amivel kicsit bajlódom az a székrekedés, most próbálkozok a paradicsom itallal és aszalt szilvával. Valamelyest segít, de a szilva nagyon nem tartozik a kedvenceim közé. Esetleg van bevált módszeretek-e probléma megoldására?
2013. dec. 8. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van....Én is kipróbáltam már mindent, de még nem találtam meg azt a szert ami beválna...ráadásul megnyugtatott a védőnőm,hogy ez valószínüleg a terhesség végéig fent áll.De azt mondta van valami szirup gyógyszer,ami kimondottan a terhes kismamák székrekedésére van, esetleg kérdezz rá a védőnőnél.
2013. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!