Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 órás autóútra mennék két...

9-10 órás autóútra mennék két hétre, s tengerpartra napozni, úszkálni. Biztonságos mennem?

Figyelt kérdés
A babám 8 hetes lesz akkor. Van egy pici haematomám is. Mi a véleményetek?
2008. júl. 20. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Most megszületett a baba vagy még nem?? És hol van a haematomád? Minden esetre ha mész akkor is sűrűn megállni parkolókban és sétálgatni mindig minimum 10 percet.
2008. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, ha nem világos: a baba a hasamban van :), és sajna a haematoma is. A beágyazódáskor keletkezett egy kisebb vérömleny.
2008. júl. 20. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

NEM!!! Nem biztonságos menned, és főképpen feküdnöd kellene, mert a babád sincs a haemathoma miatt biztonságban. Nem értem, nem mondta a doki? Az úszást, a napozást is felejtsd el, az utazás meg egyenesen hihetetlen ötlet 8 hetes haemathomásnál.

Ne haragudj, ezt le kellett írnom, nem az elrettentés végett, de nagyon rossz vége lehet ennek a kis kiruccanásnak. Most legyen első a baba!!!

2008. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok. Így már világos. És "sajnos" csatlakoznom kell az előttem szolóhoz most a bab legyen a legfontosabb majd jövőre bepótoljátok!! Pihenj sokat!!
2008. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!