Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+4 hetes kismama vagyok...

17+4 hetes kismama vagyok első baba kb 4 napja éreztem egy rúgás szerűt kis hullámzással azóta semmi ez normális? Tudom hogy később majd érezni fogom de nem sok ez a 4 nap szünet ha már egyszer éreztem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt. Még ilyenkor normális. Akkor utal gondra ha már rendszeres mozgás volt előtte.
2014. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 15+2 héttől éreztem szinte mindennap csiklandozást-bizsergést, majd 18+1 hetesen rúgásszerűt, mikor a kezemet a hasamra tettem, amit aztán Apuka is észlelt.

Azóta inkább a pukkanás/rúgásszerű dolgot tapasztalom, leginkább esténként.

18+5

2014. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En amolyan idegrángás szerűt szoktam de azt nem tudom hogy a baba e?!:-D
2014. febr. 13. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Először én is bizonytalan voltam, de mikor mindig ugyanazon a területen éreztem, illetve sok gyakorló anyuka mesélte, hogy náluk is így kezdődött, akkor már tudtam.
2014. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az idegrángás szerű igen az a baba mozgása! :)
2014. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is így volt, a 16. hét környékén pár napig tök sokszor éreztem aztán két hétig semmi. Gondolom pozíciót váltott. A 18. hét végén elindult és azóta mindennap érzem. Türelem :)
2014. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 18+2 hetes vagyok, de én még egyáltalán nem éreztem a babómat, lehet hogy valami baj van vele? Már nagyon izgulok, jövő hét szerdán megyek genetikai uh-ra remélem minden rendben lesz. Első babó.
2014. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17+5 vagyok és én is érzek izomrángás szerű dolgokat kábé naponta 1x, de a többi az ilyen kisebb bizsergés kicsizés szerű. Szerintem még nem probléma ha nem érzed naponta. Akkor probléma ha tényleg már rendszeresen érezted, de akkor sem feltétlen. Mert fordulhat még úgy is. Főleg ha mellső fali lepényed van.
2014. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csikizés*
2014. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen mellső fali a lepényem. Várok türelemmel:-)
2014. febr. 14. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!