Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális egyenes szabású,...

Normális egyenes szabású, kismama csípőfarmert hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Világéletemben csípőnadrágokat hordtam. Felpróbáltam néhány bandázsos nadrágot, egyszerűen olyan érzésem volt, hogy megfulladok.

Mintha láttam volna valakin régebben olyan csípőnadrágot, aminek a derékrészébe tettek gumit (ék alakban bevágva a derékpasszét és oda gumiszalag illesztés), nem hozták feljebb a derekát hónaljig.


Ilyet, nem nagymamaszabásút hol tudnék venni? Sajnos kezd gondom lenni a régi farmerom összegombolásával... De szövetnadrágban is érdekel ugyanez a konstrukció!


A lényeg, csípőcsont tetejénél ne érjen feljebb a nadrág, de be is tudjam gombolni.


2014. jan. 8. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom hol lehet kapno, de ajánlom inkább hogy vegyél olyan nacit ami tetszik és jol áll vagy a mostaniakat tök mindegy, és vidd el egy varronőhöz. Az belerakja neked az éket ahogy te szeretnéd, és később ki tudja venni. Olcsobb praktikusabb és esztétikusabb. szerintem.
2014. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
már csak azért is mert én nem találtam olyan kismamanacit ami teccett volna.
2014. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
C&A-ban láttam ilyen has alatti fazont, meg rendelős oldalakon: Newlook és Esprit. Itt nagyon jó fazonok is vannak, a Newlook nem is drága.
2014. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kezdek kissé kétségbe esni, mert akár használt is érdekelne (május közepére vagyok kiírva), de egyszerűen a méretemben olyat is alig látok.

Alacsony vagyok, 155 cm, S-es méret. Szinte mindenhol csak 42-es méret környékén látok, rólam meg a 38-as is leesik :(

2014. jan. 8. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen "picurka" vagy, akkor tavasszal nézz körül H&M-ben, ott nagyon sok kis méretű kismama naci van, most télen szerintem csak bandázsos van (nekem nagyon kényelmes mondjuk), de tavasszal szerintem van remény has alatti fazonra, és a tavaszi kollekció elég hamar érkezni szokott :)
2014. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a H&M-ben nagyon jókat vettem. Abszolút csípő és nagyon jó a has része.
2014. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, én 48 kiló vagyok jelenleg és május elejére vagyok kiírva.

A H&M-ben kaptam Xs-et és S-eset is, szóval nem csak nagy darabok vannak.

Terhesség után meg ki lehet belőle venni a bandázst és lehet sima csipő farmerként is hordani. Bár elég csípő, tényleg extrán has alatt van.

Én nagyon tudom ajánlani.

2014. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom volt a terhesség alatt, mert a kismamanadrágtól kirázott a hideg, nem bírtam elviselni a hasamon a bandázst. A tescoban találtam egy gumis derekú sztreccs csőfarmert. Nincs slicc része, ilyen "belebújós" fajta, de mivel a dereka elég magasan volt, azt levágattam egy varrónővel, és varrt rá egy gumis passzét, amit addig hajtok vissza amg akarok+kényelmes. Imádtam azt a nadrágot terhesen, sőt még szülés után is sokat hordtam. Még most is láttam olyan nacikat, volt sok méretben, árban sem rossz.
2014. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a héten vettem egy nagyon szuper csőszárú kismamafarmert, Mona Mama márkájú.
2014. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2in1 márkájú kismamanadrágom volt, nem volt rajta ez a bandázs, elöl a hasam alatt volt a gombja. Valahogy úgy volt kialakítva a szabása, hogy rendes zipzár és gomb volt rajta, sima nadrágnak nézett ki, annyi különbséggel, hogy a derekába hátul volt ilyen állíthatós gumi. Én nagyon szerettem. Keress rá a márkára, én ha jól emlékszem talán a Lövőház utcában vettem.
2014. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!