Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 15 hetes kismama vagyok!...

SOS! 15 hetes kismama vagyok! Semmi tünetet nem érzek! Eddig bizsergést is éreztem, de már most azt sem! Ez normális?

Figyelt kérdés
Hasam sem olyan mintha várandós lennék! Első babáról van szó! Elmúltak a rosszulléteim is, visszajött az étvágyam is!Csak wc-éznem kell sokszor ennyit érzek!
2014. jan. 27. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem voltak rosszulléteim az elején sem.
2014. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

20héten kezdett csak hasam lenni, a 10 héten minden tünetem elmúlt...

12 hetes uh n voltál nem? Ha nagyon aggódsz menj el még egyre én a 15 héten voltam 3dn mert meg akartam erősíteni magamban tényt hogy minden rendben van. Legközelebb elvileg a 18 hét környékén lesz, nekünk szívhangot sem néz a doki 20 hétig... de megkérheted hátha, és megnyugodsz tőle..

2014. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen már voltam a 12.heti uh-on!sőt legutóbb e hónap 14.-én voltam a saját orvosomnál uh-on,mindent rendben talált!amúgy én is gondolkodok a 3d uh-on,hogy megnyugodjak!és hát igen a 18.heti az még igen messze van!szerintetek a stressz befolyásolja a kicsi fejlődését?akkor emiatt,hogy elmúltak a tünetek ne aggódjak?
2014. jan. 27. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj akkor minden rendben van!!! Teljesen normális hogy elmúlnak a tünetek sőt legtöbb embernek a 12 hétre múlik el. Ne menj a 18 előtt 3dre mert az már csak 3hét, és nem tesz ám jött neki a sok uh, nem lesz baja tőle de kellemetlen a legtöbb nem szereti. Egyébként is pl a 18 után nálunk csak a 32 hetes van ha nálatok is akkor majd inkább ott érdemes ránézni....

Nagyon kevés ember van végig rosszul és egyebek, ne görcsölj, csak paráztatod magad...

2014. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!próbálok minél nyugodtabb maradni,de nagyon nehéz!

az mitől lehet,hogy a hasam néha kemény néha meg puha?

Voltam védőnőnél és vett vizeletet és megnézte valamilyen csíkkal,azt mondta,hogy minden rendben van!

2014. jan. 27. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi,ez teljsen normalis :)

14 het kornyeken elmultak tuneteim,aztan 2 het mulva jottek ujak.A bizsrges is visszafog terni,en is erzem neha,aztan van olyan,hogy 1 hetig nem.

De,ha ilyen aggodos vagy,akkor vegyel szivhangfigyelot :)

2014. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Esztu81 válasza:
Nekem az egész terhességem alatt nem volt semmilyen tünetem sem a nagy hasamon kívül :). Ne parázz. A bizsergés vissza fog jönni, volt, hogy én két héten keresztül nem is éreztem, a lényeg, hogy ne idegeskedj, mert az viszont tényleg nem tesz jót a picurnak. Magnéziumot a keményedés miatt viszont lehet, hogy nem ártana szedned.
2014. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! megpróbálok nyugodt maradni!igaz nehéz,de muszáj!néha néha érzek egy kis gyenge bizsergést,de nem olyan erősen mint ezelőtt!
2014. jan. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!