Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszttel kapcsolatba...

Kombinált teszttel kapcsolatban tudnatok segíteni?

Figyelt kérdés
Kedden vették le a vért, az uh a 12 hetes tökéletes lett. Délután kaptam egy levelet, hogy az eredmény kész, menjek be a kórházba érte személyesen. Én úgy tudtam megküldik e-mailban az eredményt. Jól megijesztettek. Várhatok hétfőig. :(
2014. febr. 14. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ebben itt nem tudunk segiteni. bemész és majd elmondják mi van. majd ird meg, kitartas!
2014. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem helyfüggő, hogy hogyan kapod meg az eredményt. Melyik intézmény csinálta?

Nekem magánrendelés vette le a vért és a Magzati Diagnosztikai Központban csinálták meg a tesztet. Kb. 8 nap múlva jött egy sms hogy xy honlapról letölthetem az eredményt. Levélben is megküldték pár nap múlva.

2014. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyébként ne görcsölj rajta, azzal csak ártasz magatoknak. Amúgy sem tud a kombinált mást adni, mint egy aránypárt, ha "rossz" az eredmény, akkor is felhívják a figyelmed arra, hogy ettől még nem feltétlen lesz baja a babának. Pl. 1:150-het már rossz eredménynek számít. De ez mit jelent? hogy 150-ből egy anyának beteg a gyereke. Most őszintén, ez is baromi kicsi esély. Nesze semmi fogd meg jól, business az egész, mondom ezt úgy hogy persze én is levetettem, de a második babámnál biztos hogy nem teszem :)
2014. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy automata gépi levél. Siófokon vetettem le magán úgy tudom. Mogorva volt a nővér, azt mondta majd kapok értesítést.
2014. febr. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!