Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ausztriában élő kismamák?

Ausztriában élő kismamák?

Figyelt kérdés
Oltanak benneteket h1n1 ellen? És a homeopátiás Fluval p c200 kapható nálatok?
2009. dec. 9. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Kislányom 1 éves múlt. Itt homeopátiában nagy a homály, fele annyira sem felkészültek, mint egy magyar patikában, mindent könyvből néznek, ahogy én itthon, hát én még semmilyen tanácsot sem kaptam homeopátiában (kérdésre sem tudtak), igaz, egy 3000es kisváros patikája van legközelebb. Ha mond valamit: még az oscillococcinumra is egy hetet kellett volna várni, csak megrendelésre tudnák adni (ez infulenza-megelőző).


h1n1: Itt is ellentmondás a közvélemény és az orvosok nyilatkozata között, az iskolában a gyerekek elenyésző %-át oltatták be a szülők. Nem tartom valőszínűnek, hogy kötelező lenne kismamáknak, mert úgy tudom, másoknak sem kötelező.

2009. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!