Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában szült valaki...

Mostanában szült valaki Miskolcon a Semmelweisbe? Milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Miket vittetek magatoknak és a picinek a kórházba? Milyenek voltak a nővérek? Volt fogadott orvosotok?
2013. nov. 21. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Pelenka, törlőkendő kell, másra nincs szükség. Sokan panaszkodnak a nővérekre, velem aranyosak voltak. De a szülésznők, borzalmasak, szerintem.

Én megbántam, hogy nem vittem magammal hálóinget, a benti nagyon kényelmetlen volt és én nem is véreztem annyira, hogy bepiszkoljam. Volt aki pizsamában volt.

2013. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11.- én szültem ott a kisfiamat, 3x kerültem szülőszobára az utolsó 1 hónapban. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak, a szülésznők figyelmesek voltak, és folyamatosan tájékoztattak mindenről. A tolófájások elején feltoltak a műtőbe mivel a kicsinek gyenge volt a szívhangja, Csabai doktor műtött,a végén elmagyarázott mindent, odahozták a babámat is amíg varrtak. A csecsemősök rendkívül segítőkészek és türelmesek voltak, a nővérek is kedvesek szerintem. Nekem nem volt fogadott orvosom, de nem bántam meg mivel akinek volt azzal sem foglalkoztak annyit, mint velem. Pelus és törlőkendő kell, minden mást adnak, újszülött kesztyűt szerintem vigyél magaddal ill. 2 textil pelus is jól jön. Ja és bimbóvédőt vagy kiemelőt vigyél, mert mi nagyon sokat küszködtünk a szoptatással. Könnyű szülést.
2013. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!