Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok vagy elvetéltem?

Terhes vagyok vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok, a barátommal az utóbbi időben nem nagyon védekeztünk. Utoljára a menstruációm Januárban volt meg. Február elején fájt a hasam, kissé szúrt a két petefészkemnél majd enyhe menstruációs fájdalmam volt, és ez így ment időnként 5 napon keresztül. Először arra gondoltam, hogy nem sokára meg fog jönni. Utána kezdtem aggódni, hogy lehet petefészek gyulladásom vagy cisztám van. Végül 39 napra "megjött" pár órára, akkor fájt is a hasam. Majd következő nap kis mennyiségben rózsaszínű volt, végül az utána lévő nap barna szerűség jött le.. A mellem is érzékenyebb lett utána. 2 nap múlva jutott eszembe, hogy lehet terhes vagyok, így vettem is 2 db tesztet, és mind a kettő pozitív lett. A hasam már nem fáj. Ma gondolkoztam azon, hogy lehet amikor véreztem akkor elvetéltem. Nagyon aggódom, sajnos nőgyógyászra időpontot csak jövőhétre kaptam. Ha terhes vagyok, remélem nem méhen kívüli. Szerintetek?

2014. febr. 15. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen terhes vagy... nem vetéltél el, sok nő van így, hogy még vérzik kicsit az első hónapokban :) ha méhen kívüli terhes lennél, akkor nagyon görcsölnél... nyugi nem vagy az! :) amúgy örülünk a babának..?
2014. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beágyazódási vérzés? Sok jött? Ha elvetélsz akkor azért több napig vérzel.
2014. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vetéltél el:)
2014. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Velcz Csaba ***** válasza:
Ez baba szerintem is. Sajnos én átéltem már a másik lehetőséget és az nagyon nem ilyen.
2014. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem gyermeket vársz, lehet szükséged lenne egy kis hormonpótlásra. Pihenj sokat, amíg eljutsz orvoshoz és mielőbb kezdj el folsavat (vagy terhesvitamint) szedni.


Vigyázz magatokra!

2014. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vetélésnél nálam iszonyat mennyiségű vér jött. Méhen kívüli valószínűleg nem vagy,mert az nagyon erős görcsökkel jár.Ha nagyon aggódsz,szerintem nyugodtan menj be az illetékes kórház nőgyógyászati osztályára,akár ügyeleti időben és meg fognak vizsgálni.Nálunk legalább is így müködik,ha egy kismama bármennyire is vérzik(vagy vérzett akár egy kicsit is) akkor nem kell időpontot kérni,soron kívül megvizsgálják bármikor.
2014. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Már megnyugodtam, és örülök a meglepetés babának :)
2014. febr. 15. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Magnebéhatot is vegyél be egyet-egyet minden nap! :)
2014. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben van, a tanácsokat megfogadom :)
2014. febr. 15. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha elvetéltél volna a teszt negatív lett volna mint nálam 3 hónapja, 12 napja késett a mensim addig csak negatív volt a tesztem,aztán a 12.napon pozitív lett, 3 napra rá iszonyatosan görcsöltem majd leszakadt a derekam,és meg is jött 3szor erősebben a teszt negatív volt,és a doki megerősítette a spontán vetélést.Úgyhogy úgy gondolom terhes vagy,és nem vetéltél el :) Gratulálok!
2014. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!