Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Pődör Péter...

Milyen orvos Dr. Pődör Péter (Tatabánya)? Árai?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

A milyenségéről nem tudok mit mondani, de ezt találtam neked:

név: Dr. Pődör Péter

megye: Komárom - Esztergom

település: Tatabánya

cím: Bánhídi ltp. 203.

bejelentkezés: 30/916-9587

rendelési idő: hétfő-szerda: 15:00-17:00

web: nincs


Szerintem az árakat megtudhatod tőlük is.

2009. aug. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok h a szülés nála fix. 70.000 ft.
2009. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a segítséget.

Ha valaki esetleg még azt tudja, hogy mennyi egy vizsgálat Nála, nagyon megköszönném.

2009. aug. 24. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem voltam megelégedve (udvariasnak, bizalomgerjesztőnek tűnt, de szüléskor kiderült, h nagyképű és nem kommunikál az emberrel, kb mint a futószalagon a gyári munkás az őszibarack befőttel), de az egyik barátnőm meg volt vele elégedve. (így van ez az orvosokkal:-). A terhesgondozásért 8e kért, a szülésért 80e-t.
2009. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most már 10.000 egy vizsgálat, a szülés 80.000 Ft.

Én maximálisan elégedett vagyok vele, bár szülni nála csak nemsokára fogok.

A kórház folyosólyán is megállít, és nem csal testi, fizikális dolgokkal foglalkozik. A kötelező UH-t is mindig ő csinálta nekem, sosem kellet a gondozóban sorban állnom. Egyéblként rugalmas és a töbi tatabányaihoz képest bababarát nagyon.

Azt mondják mondjuk, hogy eléggé leterhelt már, én ezt még nem éreztem.

2010. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nagyképű,pökhendi.A kutyákkal különbül beszélnek,mint ez az orvosnak nevezett pénzhajhász.Mert lehet,hogy a magánrendelésen próbál viselkedni,de a szakrendelőbe,ugye akik nem tejelnek neki,azokkal közel sem emberi módon viselkedik.Mondhatni:kijön belőle az állat.Nem csak az én véleményem szerint.
2014. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én adnék neki szivesen 80.000 ft-ot .SODRÓFÁVAL!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most szültem nála császárral nagyon rendes türelmes doktor és szép munkát végzet. Nagyon közvetlen egy doki.
2017. márc. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mbri válasza:
A mai napi találkozásunk, az a röpke 2 perc, bőven elég volt ahhoz, hogy megállapítsam, ez a doki egy igazi bunkó paraszt. Sajnos az orvos, akihez járok, szabadságon van,így Ő nem tudja megcsinálni az UH-ot. Szóval időpont ide vagy oda, elküldtek, hogy majd megcsinálja az orvosom,ha már nem lesz szabin. Amivel nem is lenne probléma, de mindezt olyan stílusban közölte Pődör Péter és kedves asszisztense (aki hozzáteszem megkérdezte,hogy én miért ide jöttem UH-ra?!) ,hogy az egyszerűen felhborító. Tehát közölte, hogy nem vizsgál meg, és nem csinál UH-ot! Ezúton is szeretném megköszönni a kedves segítségüket! De hogy én ezt az orvost nem ajánlom, az is biztos. Számomra, az ilyen ember, nem orvos, aki pénz ellenében kedves az emberekkel!
2017. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017-ben szültem nála teljes mértékig megvoltam vele elégedve. Korrekt talpra esett nyugodt ember. A vizsgálatok alatt 3rhetően elmagyarázott mindent úgy hogy én is értsem. Nem jött ezekkel az orvosi szakszavakkal. Szülés ugyan császár lett de gyönyörüen pontosan mindent megcsinált. Nekem a hegem igy 1 év után éppen hogy látszik. 6 hetes kontrolnál is még megnyugatatott hogy a varratszed3s nem faj nem kell félni. Ha lesz még babám másnál nem is szülnék
2018. jan. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!