Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák hogy vagytok...

-kauf- kérdése:

31 hetes kismamák hogy vagytok? Bírjátok még? Féltek a szüléstől? Apás szülés lesz? Vásárlással hogy álltok? Hány kg híztatok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem érzek különösebb változást, nem vizesedik a lábam, nem fáj a háatm, aludni is tudok.. jövök,megyek, dolgozok.. megvan már mindenünk, kaptuk az ismerösöktöl, - kiságyat, pelenkázot, kádat, ruhás szekrényt, babahordozot, cumisüvegeket, babakocsit, rengeteg ruhát..hál istennek, tényleg mindent kaptunk.

hizás, eddig 6 kg és igen, apás szülés lesz. :)

2014. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig én is jól bírom, még dolgozom is.És szerencsére nem vizesedek,és eddig 6 kilót híztam.Este is tudok még aludni.Mi még alig vettünk valamit a babónak.Én nem félek a szüléstől mert a párom bent lesz velem.
2014. febr. 7. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
:) majd tedd fel a 38. hét körül is, kiváncsi vagyok akkor hogy fogunk vélekedni :)) én se félek a szüléstöl, a hizástol inkább...félek, hogy hipp-hopp majd feljön 10-15kg...
2014. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is kíváncsi vagyok hogy hány kiló lesz a vége.mondjuk én most a 32 hetes terheléses cukor vizsgálatól félek.a legutóbb is alig bírtam bent tartani.ti hogy vagytok vele?
2014. febr. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!