Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt érzem sokszor hogy nekem...

Azt érzem sokszor hogy nekem sohasem fog egészséges gyerekem születni, hogy sohasem érem el vele el a 37 hetet, mit tegyek? Mitől lehetne jobb, nektek ilyen sohasem volt?

Figyelt kérdés
Mindig akad valami problema egyszerùen nem tudom èlvvzni a terhessègem, nagyon fèlek hogy kihat a babàra, nem tudom mi tèvõ legyek. Szerdàn töltöm a 24 hetet mèg nagyon sok van hàtra. Hematomàval, vèrröggel kezdtük az elsõ 8 hetet utànna mehlepeny volt rossz helyen, a 12hètn kaptam meg az elsõ jò leletem. 15 hètn görcsöltem, 20 magas vèrnyomàs most gyoygszerekkel kb jó, 22 hèten azt mondtàk tül sok a magzatvíz, most kell mennem kontrollra fèlek így is hogy múlt hèten magan uhn voltm ahol 35 perc utàn azt mondtàk a kisivel minden rendben. Tegnap elõtt èszrvettem hog kicsit szorosabb a gyűrű az ujjamon....hogy visszem èn ezt így vègig????
2014. febr. 17. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. 8.héttől hematóma, 18.heti uh-n ciszta az egyik agykamrában, 21. héten vérzés. És még hátra van 13 hét :(
2014. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban :) Az első terhességemnél végig paráztattak hogy down-os lesz, még a 30. héten is a saját dokim azt mondta hogy teljesen rendben van minden, de egy másik orvos (főorvos) mondta hogy lehet hogy beteg lesz. A második terhességemnél az elején sokat voltam rosszul (és persze itthon vagyok a másfél évesemmel, akit folyton cipelni kell, hisztikorszakos). Véreztem, először hematómát mondtak, utána hogy fedi a méhlepény a méhszájamat, feküdjek. Na de egy kisember mellett hogyan? Pár héttel később jó helyre került a mellső fali méhlepényem, de valahogy lett egy hátsó fali is, és a kettő között egy amnionszalag, pont a baba pocakjánál, nem tud tőle forogni a hasamban. Elvileg még nem deformálta el semmijét, 2 hét múlva megyek megint orvoshoz, minden éjjel virrasztok és azon parázok hogy ne legyen Quasimodo a gyerekem. Ja befordulni fejjel lefelé nem tud, keresztben van a hasamban, elég kényelmetlen, és nagyon sokat keményedek is, és ha így marad akkor tuti a császár. 3 hete magas lett a cukrom. 2 hét múlva megyek orvoshoz, várom a következő problémát, mert már csak az jöhet
2014. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok. Nekem is keresztben van a babám, most én is amiatt aggódok,hogy beforduljon.
2014. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

:(

Sajnálom de közben egy kicsit jó is hogy nem vagyok egyedül...bocsi

Hát nekem össze vissza van még , lubickol, de igazából nem is érdekel befordul e nem zavar ha császár a vége, sőt nagyon kicsi a csípőm és félek beszorul, csak toxémián be legyen...valahogy ki kellene húznunk egyben a 37 hétig minimum...

Első baba, álmomba nem gondoltam hogy ennyi bajom lesz, már 15 éve nem láttam orvost, totál egészséges voltam egyszerűen fel fogni sem tudom...

2014. febr. 17. 13:56
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, én még legalább 6 hetet szeretnék kihúzni, az az átkozott amnion szalag... ha 34 hetesen megszületik akkor már valószínűleg nem lesznek fejlődési rendelenességei. Csak a szalag ne kavarjon be. Megfojthatja, levághatja/elszoríthatja bármijét. És pont amiatt nem tud befordulni, útban van neki. Engem sem érdekel a császár, csak épségben kerüljön ki a fiam a hasamból... Ha az orvos azt mondja hogy veszélyben van, akkor vegyék ki 30 hetesen, jók az esélyei. Folyamatosan ezen agyalok :( Nem vagy egyedül, sokan vagyunk "problémás" terhesek.
2014. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szia! Megértem az érzéseidet,aggodalmaidat,és szorítok,hogy minden rendben legyen a kontrollon! Én a héten töltöm be a 23.hetet, 6 hetesen haematóma miatt erős vérzésem volt 2x is, fenyegető vetéléssel veszélyeztetett terhes lettem, 14.héten brutál szemgyulladás és ekcéma jelentkezett az egész arcomon, a bőrgyógyásztól a szemészig mindenki azt mondta,szteroidos kenőcs kellene, de a várandóság miatt kontaindikált...szörnyen nézek ki még most is. a kezem elkezdett már hetekkel ezelőtt dagadni, a gyűrű és karóra sem jön fel az rám, éjszakánként erős kézzsibbadás és fájdalom van a karomban. amit természetesen elviselek,mert el kell, nem magamat féltem,hanem a babát, hisz én is tartok a toxémiától..első baba, soha nem voltam beteges, tök egészségesen élünk a párommal...a dokim már múltkor mondta, legalább a 34.hétig ki kellene húznunk. a baba hála az égnek jól van, sokat rúgdos és aktív nagyon, jövő héten megyek a cukorterhelésre, remélem legalább ott rendben lesz minden! Kitartás!
2014. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én a hatodik héttől táppénzen voltam. Elsőnek bevéreztem haematoma miatt majd az arra kapott progeszteron abbahagyása okozott gondot. Minden papíromra ráírták hogy fenyegető vetélés mert sokat görcsöltem és a16. héten már rövidült a méhnyak. 24.héttől fenyegető koraszülés volt. A 27. hétem kinyílt a külső méhszáj. A doki azt mondta hogy 10 hetet feküdjek és bírjak ki. Elkezdtem visszaszámolni a 10 hétből. A 30. héttől erős jóslóim lettek. Végül 36+4 hetesen elfolyt hírtelen a víz és 16 óra vajjúdás után sikeresen megszültem a hál'Istennek teljesen egészséges 3, 5 kg-os kisfiamat :) Nehéz időszak zárult ezzel le de fontos volt hogy soha nem adtam alább. A cél mindig a 37.hét volt. Végül 2 nap kellett volna már csak hogy elérjük de már nem számít. Te se add fel soha! Bízz a kis lurkóban és magadban is ! Sikerülni fog nektek is!
2014. febr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hàt nem lettteljesen minden rendben holnap megint uh...

Legsziesebben nèha màr feladnam, szerintem felkersek egy pszichológust mert így csak àrtok mèg jobban a picinek :*(

Itthon vagyok agyalok netezek èy ettõl csak rosszabb....

2014. febr. 25. 08:29
 9/20 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy most?
2014. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
holnap töltöm a 25 ...nagyon sok van még...
2014. febr. 25. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!