Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan köztetek aki csak...

Volt olyan köztetek aki csak ovuláció előtt kb 5 nappal tudtak együtt lenni mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
teherbeesés, ovuláció

2014. febr. 17. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de voltunk mi is ilyen helyzetben,hogy csak 5-6 nappal előtte tudtunk együtt lenni(több ilyen hónapunk is volt),de sajna nem lett belőle baba.Aztán januárban ovuláció napjának estéjén tudtunk együtt lenni és most 8. hetes kismama vagyok. :)

Sok sikert Nektek!

2014. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem, nem keserítesz el egyáltalán. Harmadik baba lenne. Nem igazán tervezzük még, de nem is védekezünk mindig. Nem nézegetem az ovulációmat, de pont most néztem a naptáramat és ovu előtt kb 4-5 nappal voltunk védekezés nélkül együtt.


Csak kíváncsi vagyok másnak összejött e így a baba:)


Csak kíváncsi voltam más

2014. febr. 17. 15:34
 3/12 A kérdező kommentje:
.... tapasztalatára:)
2014. febr. 17. 15:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi még nem terveztük a második babánkat, januárban épp nem szedtem gyógyszert mert egyik sem volt jó így szüneteltettem kicsit, ovu előtt 4 nappal védekezés nélkül szeretkeztünk és jelenleg 6 hetes kismama vagyok. :)

2014. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
gratulálok, köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat:)
2014. febr. 19. 11:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm és nincs mit. :) Szerintem van akinek összejön így is, van akinek nem. Amúgy a kisfiúnkra 1 évet vártunk, most meg... :)
2014. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is ovu előtt 4 nappal voltunk együtt még novemberben, és baba lett belőle.

16 hkm

2014. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És Nektek kisfiú vagy kislány lett:)
2014. febr. 19. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Még nem tudjuk, mert nem mutatja meg magát. :) Tegnap voltam uh-n, legközekebb a 18. héten megyek, bìzunk benne, hogy akkor már látunk valamit.
2014. febr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azóta? Lett baba? Csak azért irok hogy megosszam veletek hogy ma voltunk orvosnál, és kiderult hogy peteérés elötti 6.nap estéjén voltunk egyutt és most 5hetes terhes vagyok... Vannak csodák! :D pontosabban az orvos szerint kb 3hete estem teherbe,a naptáram szerint 22.én volt peteérésem,ez stimmel is a doki által mondottak szerint. De mi 16.án és 17.én voltunk egyutt amiböl baba lehetett. Ugyhogy létezik ilyen...
2015. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!