Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három napja késik de tegnap...

Három napja késik de tegnap du a kávétól már volt hányingerem és ma reggel is lehetséges h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

(jelzem már van egy gyermekem) ma teszteltem de negatív lett..

ebből lehet még pozitív vagy volt aki így járt? egyébként múlt hó 14-én jött meg utoljára...



2014. febr. 17. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges persze
2014. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet.Vegyél egy másik tesztet.Nekem 3 tesztem is negatív lett (netről rendeltem őket),pedig reggeli első vizeletből csináltam őket,de a tüneteim erősödtek,így vettem egy Gabriel tesztet a gyógyszertárban,az pedig a délutáni vizeletből egyből kimutatta,hogy ott a baba.
2014. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 nap múlva tesztelj újra 10-es érzékenységű teszttel. Lehet hogy még korán csináltad még lehet belőle pozitív.
2014. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

most 25ös érzékenységű tesztet kaptam a gyógyszertárban :) kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény a mai napig abban voltam hogy 22-én kell megjönnie (félrenéztem az időpontot) így még a beleélésre sem tudom fogni a hányingert...

teljesen spontán jött

2014. febr. 17. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
nah teszteltél? :)
2014. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem nem tudom hogy ma merjek e félek az eredménytől :D de már a pisit összegyűjtöttem az elsőt egész éjjel nem voltam úgyhogy ha van baba ezt már elvileg ki kellene mutassa nem? egyébként a hányinger azóta is jelentkezett meg fájdogál néha a hasam alja...
2014. febr. 20. 09:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2014. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
negatívat teszteltem ma is...
2014. febr. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!