Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti annyiban hagynátok, hogy...

Ti annyiban hagynátok, hogy nem csinálnak ctg-t?

Figyelt kérdés
36+6 voltam utoljára,akkor minden rendbem volt. 38+1 vagyok előjegyezve császárra,a dokim azt mondta már nem kell mennem. Az több mint 2 hét,abból már egy.lement. jövő hét hétfőn kell mennem,kedden műtét. Nem tudom mit csináljak
2014. febr. 17. 21:18
 1/10 lcs ***** válasza:
Lehet, hogy én nem tudom jól, de a 37. héttől nem minden héten kéne CTG-re menni vagy a dokihoz, ha magánrendelésre jársz, vagy a kórházba ahol szülni fogsz? nekem legalábbis így volt. még a kiskönyvembe is beírta a doki a menetrendet, hogy a 40.héten (ha addig nem szülök meg), akkor meg már 2 naponta kellett volna menni.
2014. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Heti 1 nst legalább kellene 36.hét után. Kérj időpontot és menj el a vizsgálatra.
2014. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam, 38+1 hetesen, 3 nap múlva szültem. Én nem izgultam emiatt, bíztam az orvosomban. Gondolom te is ezért választottad.
2014. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát a 36+6 és 38+1 között szerintem csak kicsit több mint 1 hét van, nem hinném, hogy aggódnod kéne, ha a doki nem aggódik.
2014. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem több mint két hét, csak 9 nap, ha jól számolom. Ne izgulj, meg ez az egész NST amúgy sem egy szentírás. De ha megnyugtat, akkor kérj a kórházban időpontot és menj be, csináltasd meg, aztán majd az ügyeletes doki kiértékeli. Legalábbis nálunk így megy.
2014. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az NST fontos, de mivel nem vagyok orvos így csak a"paraszt" ész naradt.

Ott nézik a baba életjeleit, köldökzsinor nem e csacarodik rá ( gyanúja) oxigén stb.

Én tuti mennék. Legalább is Szent Imrébe lehetett. Heti 1x. Én kérnék azért időpontot az a tuti.

2014. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem első gyereknél csak a 38. héttől kellett mennem.
2014. febr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En 5.-en voltam utoljara, es most vagyok 39 hetes. En is ugy tudtam, hogy minden heten kell, de a nögyogyasz nem adott idöpontot. Ilyenkor mi van?
2014. febr. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elirtam. 36+0 voltam utoljára...

Köszi a válaszokat. Külföldön élek,sokallom ezt a 2 hetet anélkül hogy ellenőrizzék a babát. Van itthon szivhallgatóm,de akkor is jobb lenne ha orvos látna

2014. febr. 18. 06:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy császár előtt is csinálnak mikor befekszel. Én sem aggodnék amugy. Csak nincs gond. De ha aggodsz menyj el valahogy csinaltayno. Nekem ez olyan furi hogy időpontot kell oda is kérni. Nallunk a doki mondja kb mikor menj csinaltatni,beülszkivárod a sorod és megcsinaljak. Ha 2en vannak ha 25en akkor is. Mondjuk kisváros. de nem kell előjegyzés. 36+4 vagyok már 2 szer voltam 36+6on megyek 3.djára aztán egy hétig nem mert nem rendelnek. Szoval legközelebb csak 38 hetesen tudok majd menni. De ha gondom van beülök a másik doki ctgjre. ennyi. Kár hogy máshol nem igy megy...
2014. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!