Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet kezdeni a gyomorégés...

Mit lehet kezdeni a gyomorégéssel? Egyre rosszabb, már aludni sem bírok.

Figyelt kérdés
Még csak 9 hetes terhes vagyok, de nagyon nagyon rossz. Dokimat hívtam, azt mondta szedjek Rennie-t. Nem segít. Aludni sem tudok, egész nap rosszul vagyok. Nincs valami házi praktika? Akármi.. Aludni már pár napja ülve próbálok, de így se jó. :(
2014. febr. 18. 00:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Szia, nekem semmilyen savlekötő gyògyszer nem használt, egyedül a sima háztartási keksz ami segített.Remélem neked is segít.Üdv:29+3hkm
2014. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Egy kanál cukor segít!
2014. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Már próbálom is :)
2014. febr. 18. 00:16
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem a jéghideg cola segített 😊
2014. febr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg tej, meg a paradicsomlé segített. A paradicsomlé a legtöbb gyomorbajra jó.
2014. febr. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gaviscon szirupot probald meg. Nekem az segitett, amugy semmi mas.
2014. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia nekem a SALVUS gyógyvíz segített! Gyógyszertárban, nagyobb áruházban kapható 1.5 l-es kiszerelés úgy 600 ft körül volt, de 2-5 korty csodákra képes! Én csak akkor kortyolgattam belőle mikor panaszom volt! Egyébként kicsit fura az íze, de kibírható! Nagyon tudom ajánlani, mert a terhesség alatt is bátran fogyasztható természetes szer!remélem segítettem!
2014. febr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
en szamuznem a cukrot az etrendembol....első terhességemnel marokszam ettem a renniet...masodiknal cukros lettem, igy le lettem tiltva a cukorrol es pajtasairol..és gyomoreges sehol...vagyis volt néha, mikor csaltam a dietammal...
2014. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hetek óta küzdök a gyomorégéssel, sokszor hányás lett belőle és felmarta a nyelőcsövemet is. A Rennie nekem sem használt. Először próbáld kiszűrni, hogy mitől van több savad (savas gyümölcs, fűszeres, csípős kaják) ezeket iktasd ki, vagy csökkentsd. Aztán figyelj arra, hogy egyszerre lassan és keveset egyél. Nekem a megváltást a tej jelenti, én is írtam ki pár hete kérdést és nekem a tej jött be. Napi fél-1 liter tejet iszom lassan, egész nap kortyolgatva + ha húst eszem, akkor citromos vizet kortyolok hozzá. Nekem, mióta ezt csinálom nincs bajom. A tej meg amúgy is kell a babának.
2014. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek! Remélem valamelyik használ majd nálam is :)
2014. febr. 18. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!