Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Klion d kúptól lehet hogy...

A Klion d kúptól lehet hogy rosszabb lett?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok.Kevés sárga folyás miatt kaptam klion d 100 kúpot 10 napig,elszedtem és pár napra rá most kicsit viszket is és megint sűrű sárga folyás van a wc papiron ha kitörlöm.A kúptól még rosszabb lenne?

holnap megyek megnézetem a dokimmal,csak aggódom hogy lehet akkor nem is kellett volna a kúp,mert tényleg kevés volt a folyás és semmi panaszom nem volt,csak egy másik orvos vizsgált akkor mert a dokim szabin volt.most meg még rosszabb :(


2013. aug. 21. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Azert sarga folyasra klion kupot felirni...haaat...azert ez eleg eros kup.Utana mindenkeppen tejsavas kezelest kellett volna alkalmaznod, mert ez a kup kiirtja a jo es a rossz bacikat egyarant.

Annak idejen, 20 hetesen nekem is felirtak ezt a kupot, nem alkalmaztam rossz tapasztalat miatt. Helyette kertem pimafucin kupot, tokeletesen bevalt. Bar en nemtudom neked mi lett a tenyesztesed eredmenye. Nekem gombam volt.


35hkm

2013. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

2x rákérdeztem akkor az orvostól,hogy nagyon kell e ez a kúp,és azt mondta nyugodtan alkalmazzam,mert ez nincs olyan káros,mint ha nem kezelnénk és rosszabb lesz.

mondjuk sűrű nyálás folyás volt akkor is és erős sárga,azért nem mertem azt hogy ne szedjem el.meglátjuk mit mond holnap a dokim erre.de sokan megnyugtattak hogy a babának ezzel a kúppal nem ártok,mert nem olyan erős(szülésznő mondta).

2013. aug. 21. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezt a dokim 20 hetesen sem merte felírni... Bátor a dokid 15 hetesen. Remélem vett le tenyésztést és aszerint adta ezt...
2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg a nodokim mondta, hogy eros:) hat ugylatszik ki igy ki ugy:) Artani biztos nemart, megha nalad a doki ugy latta h inkabb ez mint a nem kezeles, akkor biztos hogy merlegelte a fertozes erosseget. Mindenesetre az ilyen kupok utan kell a regeneralas...protexin, vitagyn c, tejsavas kupokkal, de holnap ugyis mesz dokihoz.
2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jah igen, az meg a masik, hogy hasrautesre irta fel, vagy legalabb tenyesztetett? Ez az ami nagyon nem mindegy. Ennel sokkal gyengebb kupok is hatasosan kezelik a gombat, de meg a bacikat is.


35hkm

2013. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ezt értem,de ő az orvos ,ő csak látta vizsgálatkor hogy kell vagy nem.már mindegy.már elszedtem.
2013. aug. 22. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok olyan orvos van aki a legegyszerubb megoldast valasztja......es ugylatszik te kifogtal egy ilyet. Egy alapos orvos tenyesztes utan kezel ezzel a kuppal, ha a helyzet indokolja.
2013. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam az orvosomnál,aki első ránézésre tudta mi a bajom,Canesten combit kell szednem 3 napig.Kérdeztem hogy nem e baj hogy akkor már majdnem 14 hetesen felirták a kliont,de megnyugtatott hogy nem ,nyugodjak meg rendben van minden.

A klionnal kapcsolatban az nyugtat,hogy sokan 7-8 hetesen is elszedték,és semmi baj nem lett belőle.

2013. aug. 22. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira felhaborito, hogy vannak ilyen orvosok, akik ranezesre irnak fol gyogyszert, foleg kismamanak. A Canesten annyira nem karos, de ranezesre nem lehet megmondani, hogy bakteriumos vagy gombas fertozesrol van szo, ezt csak a laborban tudjak megallapitani. Mindegy milyen szinu a folyas, annyira hasonloak a tunetei a legtobb fertozesre. Es a rossz kezeles arthat. A klion eros gyogyszer, azert is. Es azert is, mert a bakteriumok eseteben, ha nem megfelelo az antibiotikum, akkr a bacik is valtoznak, megmaradbaj, de agresszivabbak lesznek es nehezebb kikezelni. Ki kell deriteni egy laboros teljes kivizsgalassal, hogy pontosan mi a baj es utana kikuralni magad. A Canesten, ha bacis a fertizesed nem fog segiteni, mert csak gombak ellen hatasos. En elvennem azoktol a nogyogyaszoktol az orvosi engedelyt, akik ranezesre, tenyesztes nelkul irnak ki gyogyszert. A klionos doki foleg felhaborito...
2013. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma pedig megemlitettem hogy tenyésztést csináljon,de azt mondta ez jó lesz rá.Csúnya fertőzésem nem lehet mert most kevesebb folyásom van mint a klion előtt,de a viszketés inkább ami zavar.

Na nem tudok mit tenni,ha meg nem használtam volna el és csúnyább lenne a gond akkor meg azon idegeskednék.

2013. aug. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!