Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szedem a folsavat akkor...

Ha szedem a folsavat akkor mennyi esély van rá, hogy a babámnak ne nyitott gerince legyen?

Figyelt kérdés
Csak napi egyett szedek,2 hét és megyek afp-re ha jól tudom az eredményből megmondják,hogy mivan,nagyon félek nehogy valami baj legyen!
2008. júl. 21. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj szerintem. Miért lenne baj? Szeded a vitamint, ami segít elkerülni ezt a betegséget. Szerintem nagyon-nagyon minimális a valószínűsége. Nyugi, és további szép babavárást!
2008. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
erre csak akkor van igazán nagy esélyed ha volt ilyen a családban de ha nem volt semmilyen fejlődési rendellenesség akkor ne izgulj semmi baj nem lesz én is ugy féltem de mondta az ottani genetikus,hogy nem kell.A folsavat én is szedem még most is pedig már a 36.hétben vagyunk de ártani nem árt.üdv és jó babavárást
2008. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!