Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Van köztetek olyan,...

Lányok! Van köztetek olyan, akinek a terhessége vége felé nagyon viszketett a bőre? Nem a hasán, hanem a többi részén.

Figyelt kérdés
Elmúltam 38 hetes, kb. 1 hete kezdődött, hogy állandóan vakarózom. Legjobban a lábamon, combomon, kézfejem, kezem szárán. Valami bajt jelenthet?
2014. febr. 18. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesómnak a bokája, tenyere és a talpa viszketett nagyon, de a többi testrésze is. Ő az utolsó hetekben semmit nem aludt tőle. A bokáját pl sebesre vakarta. Neki veseelégtelenség okozta. De lehet gond a májenzimekkel is, érdemes lenne orvoshoz fordulni a problémával.
2014. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bizony máj, epepangás okozhat ilyet, ami lehet súlyos kórkép is.

Minél előbb menj orvoshoz!

2014. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Holnap megpróbálok beutalót kérni a laborba.
2014. febr. 18. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Szobatársam volt így és neki a májával voltak problémák.
2014. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy ilyenkor milyen kezelést kap az ember? Kedves 1. Nálatok a babának lett ebből kifolyólag valami baja? Vagy kezelik a babát?
2014. febr. 19. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmnek is ez volt, szintén máj probléma, de szülés után pár héttel rendeződött minden beavatkozás nélkül.
2014. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még csak 13 hetes vagyok de én is iszonyatosan viszketek főleg a lábamon. 3 hét múlva kötelező labor akkor majd kiderül, remélem csak kicsit szárazabb a börőm mint szokott
2014. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lett a babával. Tesómat császározták és azt mesélte, hogy a szülés után mintha elvágták volna a viszketést. A műtőbe még vakarózva ment, de mikor kitolták, már semmije nem viszketett.

Volt egy szomszédom, ott a kismamának valami problémája volt a májenzimekkel, nála megindították a szülést 36 hetesen. A baba teljesen egészséges lett. Azt nem tudom, hogy az anyuka kapott-e kezelést szülés után, vagy sem.

2014. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-es voltam, ez lemaradt.
2014. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!