Terhességi csikok?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, első terhesség. Rettenetesen csíkos a hasam. Van valamilyen krém ami tüntet el belőle még? Vagy terhesség után ki mivel tüntette el?
2014. febr. 19. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez sajna hormonális és genetika... :(

Halványítani lézeres kezeléssel tudod majd a legjobban, eltüntetni nem lehet.

A Palmers stria elleni kréme is jó!

2014. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
anyumnak szinte nem is voltak csíkjai 1 terhesség alatt sem. Pedig 3 gyereket hordott ki. Remélem valamit tudok kezdeni valamit szülés után, hogy ne maradjon ilyen csúnya.
2014. febr. 19. 08:48
 3/10 anonim ***** válasza:
idövel javul, inkább megelözni kellet volna, de tény hogy akinek erös hajlama an rá az kenheti bármivel akkor is csikos lesz, másnak meg ikrekkel sem lesz.
2014. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A genetikai hajlamot nem csak a szülőktől örököljük :)
2014. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kenegettem testápolóval,(a védőnő tanácsolta) de nem használt semmit.. Most még annyira nem is zavar,de nem szeretném ha ilyen csúnya maradna.
2014. febr. 19. 09:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem egy év után is ugyanolyan sötétlilák, főleg ha víz éri.
2014. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyumnak egy csíkja sem volt és gyakorlatilag a pozitív teszttől egész a végéig kentem olajjal (az a legjobb, a testápoló nem elég), 7 kiló plusszal mentem szülni összesen és mégis tiszta csík lett a hasam. Egyáltalán nem múlt el, pedig kezeltem mindennel. Pár hónap alatt viszont szépen kifehéredett, de így is ocsmány :S
2014. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én erre való krémmel kenegettem, de 12 hetes terhesség körül már elkezdtem, bekentem reggel és este is. Sokkal több csíkra számítottam, genetikailag is elég érzékeny és rugalmatlan bőröm van, szerintem ez sokat segített. Szülés után pár héttel már teljesen kifehéredtek és alig látszik valami. Én még pluszban annyit tettem szülés után, hogy hasfeszesítő krémet tettem a hasamra és masszírozógéppel belemasszíroztam. Ez a hájból is levett. Igen, ahogy előttem írták, fontos a megelőzés, utólag meg csak annyit tehetsz, hogy megvárod még kifehérednek, elhalványodnak, de ezt már csak lézeres kezeléssel lehet részben eltüntetni, sehogy máshogy.
2014. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a tesatpoló err enme elég speciális termékeke kellettek volna.
2014. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kollagénes krémmel kenegesd a bőröd, de ha hajlamod van csíkosodásra, bármit kenhetsz rá :(


Nem akarlak lelombozni, de mikor megszülsz még rondább lesz a pocakodon a csík, mint most....


Saját tapasztalatból mondom :(


2x szültem, kenhettem én bármit....nem használt.


Most 27 hetes vagyok....


Készülj fel, hogy a csíkokkal együtt kell élned a jövőben, ugyanis nem lehet eltüntetni.

2014. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!