Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Trompy Babaolaj jó a terhesség...

Trompy Babaolaj jó a terhességi csíkok megelőzésére? Már az elején elkezdjem kenni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam minel olajosabb annál jobb. Tanacsokat szeretnék.


11hkm


2013. szept. 27. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen mit kensz rá. Ha hajlamod van rá, ki fognak jönni, ha nem, akkor kenés nélkül sem fognak. Ezért úgy csináld, ahogy neked kényelmes, elrontani nem tudod.
2013. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hajlamod van rá akkor csíkos leszel. Nekem a mandulaolajat ajánlották én azt használom 35 hetes vagyok még nem lettem csíkos, de valójában hajlamom sem igen van csíkosodásra. Én úgy használom, hogy kb. egy tenyér baba kakaóvajas testápolóba 20 csepp mandulaolajat csepegtetek. Szülésznőm a mandulaolajon kívül még azt is mondta, hogy hajlam kérdése az egész, de kenni mindenképpen kell mindenkinek a pocakját mert nem mindegy mennyire leszel csíkos. Ha a bőr táplálva van (mandulaolaj, kakaóvaj, avokádó olaj, babaolaj, olívaolaj stb.) akkor kevésbé viseli meg a nyúlás. Nekem 28 hetes koromig nem is volt semmi pocakom így csak ez után kezdtem el kenni kb. 2 naponta kenem. (Szerintem az sem tesz jót a bőrnek ha folyton valami olaj fedi) Én estére szoktam bekenni akkor ráhúzom a pizsamát és egész este betudja szívni a bőröm.
2013. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Való igaz, ha hajlamos rá az ember lánya, akkor sajnos kijönnek, bármit is csinál. Én a DM-es Mamma krémet használtam, 2 gyerek után egy csíkom sincs. Csíkmentes kismamaságot! :D
2013. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és remélem nem lesznek gonosz kis csíkjaim...:)
2013. szept. 27. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!