Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok....

25 hetes terhes vagyok. Tegnap és ma is azt vettem észre hogy kevesebbet mozog a baba. Sőt eddig fennti részén a pocimnak éreztem hogy rugizik, most meg alig érzem fennt csak alul a pocimnak de sokkal kevesebbet. Nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 13:10
 1/4 lcs ***** válasza:
Szerintem ilyenkor nyugodtan beszélj az orvosoddal, hogy ezt tapasztalod. én is voltam így az első gyerekemnél, hogy kicsit beparáztam, felhívtam, és mondta hogy menjek el, és megnézni UH-n, nem volt semmi gond.
2014. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ez teljesen természetes. Neked sincs 2 egyforma napod, most megint front van ezt a baba is megérzi. Nekem is hol fent, hol teljesen lent mozog. Kicsi még, rengeteg helye van azért mászkál a pocidban. Nem kell megijedni :)
2014. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is beszokott paráztatni, mikor kevesebbet mozog, ilyenkor behallgatózok angelsounds-al (Tudom, sokan mondják, hogy az ember miért ne vegyek ilyet, mert ha nem találja a szívhangot akkor beparázik stb stb, de én a 10.héttől használtam, és mindig megtaláltam a szívhangot, ráadásul mikor véreztem 21 hetesen egyből megtudtam hallgatni, hogy rendben van e minden, mielőtt elindultunk a kórházba) Ha nagyon aggódsz keresd fel a dokidat, és kérd meg hogy nézzen rá, vagy esetleg védőnőhöz elmehetsz, hogy meghallgassa a szívhangját.
2014. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is nagyon forgolódós valamikor lentvan akkor alig èrzem balamikor?fent a köldökömnèl, fromtra is nagyon èrzèkeny, ràadàsul makacs ha mozgàsra akarom bírni nem reagàl...se csoki se cola se bökdösès....nagy könyörgès utàn jelentkezik csak be..
2014. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!