Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-32 hetes kismamik hogy...

31-32 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Készül már a kicsi szobája meg van már minden a kicsinek? fáj valamitek van valami panaszotok?
2014. febr. 20. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én április 21re vagyok kiírva.Hát rohan az idő és már kezdek félni a szulestol is.Kislányt várunk és ő lesz az első babank.Kicsit vicces de sajnos még nincs meg a neve.A szobacska csak nagyon lassan készül,de már elég sok mindene megvan.Hát mostanában kezd fájni a lábam meg néha majd beszakad a hátam de túlelheto :) Veled mivan Kérdező?Mikorra vagy kiírva?
2014. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is április 21 re vagyok ki írva nekünk a pici az nagyobb a korához képest jövöhéten megyünk uh ra a 32. hetire kiváncsi leszek milyen méretei lesznek :) hát nekem a derekam és a szemérem csontom szokott fájni az utóbbi nagyon is de a napokban iszok minden nap kálcium pezsgőtabbletát és így jobb! Kislányunk lesz a szoba készülget velünk lesz egy szobában a kicsi kedden lett össze szerelve a kiságy és lassacskán kedzek neki a mosásnak vasalásnak :)
2014. febr. 20. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

En aprilis 26-ra vagyok kiirva. Nekunk is az elso babank lesz es szinten kislany. A szobaja tegnap keszult el hala az Apucinak aki asztalos :-) Mar alig varom hogy velunk legyen. Minden cuccot megvettunk neki, szerintem a jovoheten nekiallok osszepakolni a borondot....vegulis elfer es ha ne adj isten elobb jonne nem kell kapkodni a pakolassal. En harom napja kezdtem el erezni a menses

szeru gorcsoket, de ezek eleg gyengek es nem tartanak sokaig. A derekam pedig majd beszakad...kalciumot es vasat szedek mas vitamint nem.

Boldog babavarast Nektek :-)

30hkm

2014. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én április 20-ra várom, harmadik baba lesz, úgyhogy már szinte mindene megvan. A kiságyat még össze kell szerelni és még nem készítettem elő a kórházi csomagot. A mosást, vasalást 1-2 héten belül szeretném megcsinálni. Én is jövő héten megyek UH-ra.
2014. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!