Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiírt kismamik hogy...

Májusra kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

derékfájósan :)

május 1.

2014. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen az nálunk is van :) Mi május 19 vagy 22:) Mindig mást mondanak :)


25.Hét. Kislány :)

2014. febr. 3. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Május 20. Derékfájás az van, és a pici éjjel aktív, szereti rúgni a húgyhólyagomat. :) Már várom a végét, akkor nyugszok meg ha a kezemben lesz :)
2014. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hihi :) Igen én is nagyon várom nekem hullámzik a pocakom úgy rugdos egész nap :)
2014. febr. 3. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Én május 9. A derekam nekem is nagyon fáj! 3.baba és a pocakom iszonyúan feszül. Estére már szinte alig bírok menni. Nekünk az egy fiú, egy lány mellé még egy kiscsajszi érkezik. :) Nektek mi lesz? Nevetek van már?

Hol fogtok szülni?

Hogy álltok az előkészületekkel?

2014. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Május 12, fiú. A derekam nem fáj (az előző terhességnél sem fájt soha) de a hasam nagyon feszül, sokszor arra ébredek hogy kemény mint a beton. Aggódok, nehogy koraszülés legyen, marékszámra eszem a magnéziumot. Bocs az off-ért, mekkora súlyt becsültek a legutóbbi UH-on? Nekem 25+1 naposan 829 g-ot, az előző terhességemnél pedig kb ugyanekkor 760 g-ot, és ő 3000 g-mal született. Lehet hogy óriásbébi lesz?
2014. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekünk Eliza baba lesz :) Én németországban élek, itt fogok szülni. Egyenlőre még csak babakocsink van :)
2014. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekünk kis csajszi lesz :) Pesten Bajcsy korházban fogunk .Mindenünk megvan már csak apróságok hiányoznak pl. textilpelus.. cumisüveg, pelenka ...stb..
2014. febr. 4. 10:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Jah és a 20.Héten mondtak 40 dekát :)
2014. febr. 4. 10:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi május 21-re várjuk. A 19. héttől megy a mocorgás. Lekopogom nem fáj semmim, éjjelente van egy pici hasfeszülés. Még nem szereztünk be semmit, a rokonok karácsonyi cumijai, és pár rugdalozó vàrja, hogy a helyükre kerüljenek lassan. Következő hónapra terveztük a bútorok és kelengye dolgok beszerzését. Nagyon várjuk a kisfiúnkat és ezt az Apukája minden nap el is mondja neki. :)
2014. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!