Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, elkezdh...

5 hetes terhes vagyok, elkezdhetem szedni a folsavat? Vagy már késő elkezdeni?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki hogy terhes vagyok. Azt olvastam a folsav mindenképpen szükséges. Nem lenne még késő elkezdeni szedni? Meddig kell szedni és mennyibe kerül?

Köszönöm!


2014. febr. 20. 23:33
 1/6 lcs ***** válasza:
12.hétig kell szedni :) abszolút nem késő elkezdeni:) sok féle van, különböző árkategóriában. Akár gyógyszertárban, akár internetes patikákban. Terhesvitamint beszéld meg az orvosoddal, hogy javasol-e, és milyet :)
2014. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magnèziumot is szedjèl,de a doki majd megmondja milyet. Gratulàlok! :)
2014. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
terhes vitamint szedj, abban minden van amire szükséged van. 12 hetes korodig mindennap, aztán két naponta. A márka mindegy, webáruházból szoktam 100 db-ost rendelni, hosszútávon úgy olcsóbb, 6500 ft. A 30 db 2800 ft a patikába (ez az elevit, a többi árat nem tudom)
2014. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem késö szedd csak.
2014. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem késő, de az tény, hogy a folsavat már a terhesség tervezésekor el kell kezdeni, mert olyan problémákat előz meg, amik akkor alakulnak ki, mikor még nem is tudod, hogy terhes vagy. De ettől függetlenül kicsi az esélye, hogy bármi probléma lenne a babáddal. A 12. hétig szedd.
2014. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem kell folsavat szednem, elég a gravida! Viszont az orvos ajánlotta a femibion 800 metafolint, amibe folsav is van, azt kezdem el szedni márciusban a gravida helyett! 7 hetesen voltam nála, de nem írt ki folsavat!
2014. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!