Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hónapig dolgoztatok...

Hányadik hónapig dolgoztatok kismamák? Meddig egészséges?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha én napi 13 órát dolgozom, személyes ügyfélszolgàlaton de már nem bírom idegekkel az embereket?

Lassan 20 hetes kismami


2014. febr. 12. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem nem a terhességen múlik, hogy meddig bírod idegekkel az embereket.


Én otthonról még 38 hetesen is dolgoztam, szülés előtt 2 nappal nem vállaltam már munkát, egyébként 35. hétig.


A férjem orvos, az egyik kolleganője most 32 hetes, még ambulál és osztályon is dolgozik, 36 hetesen jön el. Ott is sok a nyavalygás, tűrni kell, pici önuralommal. :)

2014. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 36. hétig dolgoztam, de szerencsére nem kellett emberekkel foglalkoznom. Ha úgy érzed nem bírod, pihenj egy-két hetet, és utána folytasd esetleg a melót, nekem ezt ajánlották.
2014. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én 8-9 órát dolgozom (kb 2 órát utazom) és úgy tervezem hogy 36. hétig dolgozni fogok. Ez mások szerint is teljesen rendben van (én is irodai munkát végzek)
2014. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kíváncsicska ***** válasza:
100%
8. hónapig egy gyárban.tudtam ülni állni.Addig egészséges míg jól érzed magad fizikailag,lelkileg.
2014. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy megterhelő, menj betegállományba. Én a naggyal a 34. hétig dolgoztam, a kicsivel a 28. hétig.
2014. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 39. hétig dolgoztam. Akkor is csak azért jöttem el, mert a család nem hagyott békén. De én élveztem a munkámat, a munkahelyi légkört, nem volt megterhelő, habár rengeteget dolgoztam, és be is kellett járnom, napi 70 km-t buszoztam vagy autóztam, de nem bírtam volna itthon lenni. De ha nem bírod, akkor menj el táppénzre. Az idegeskedés nem tesz jót.
2014. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En pincernö vagyok es 13 hetes terhes.En is azon gondolkodom,hogy meddig birjam meg huzni.A labaim dagadnak rendesen minden nap."Sajnos" nagy forgalmu etteremben dolgozom,meg pisilni sincs idöm elmenni,olyan meg,hogy szünet 4 ora alatt nincs. :(
2014. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 37. hétig dolgoztam, de nyugis irodai melót, ami rugalmas is, és a főnök is laza, nem nagyon stresszes. Szerintem addig dolgozz, amíg testileg-lelkileg bírod. 13 óra nagyon sok szerintem.
2014. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az ikrekkel a 7. hónapig dolgoztam. Főnökömnek is előre megmondtam
2014. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó két hónapot érdemes otthon tölteni..., hangolodni a baba érkezésére.... En mindkét babánal így tettem es nem bántam meg... Persze mindenki másképp viseli a terhességet, munkát stb...
2014. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!