Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés! Félnem kell?

Haskeményedés! Félnem kell?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes vagyok, elegge kemenyedik a hasam es szúr, görcsöl, fáj. Tegnap voltam orvosnal, azt mondta pihenjek, csak akkor menjek valahova ha nagyon muszaj es szedjek magneziumot!

Első terhessegem, igy nem tudom mit jelent a kemenyes, nagy baj? Mire szamitsak?



2014. febr. 21. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Maga a keményedés nem fáj, csak kellemetlen. Én a 18. héttől rengeteget keményedtem mindkét terhességem alatt, semmi következménye nem lett. A görcsölés, fájás inkább, amire nagyon oda kell figyelni. Tényleg feküdj, amennyit csak lehet.
2014. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom! Itthoni teendőket muszaj elvegeznem, remelem semmi baj nem lessz! Nagyon aggodom mert rettentoen várom a babám
2014. febr. 21. 12:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Pihenj, amennyit csak lehet!

MagneB6-ból 3x2 nyugodtan szedhetsz.

Az otthoni teendők elvégzését próbáld elosztani, de ne egyszerre mindent.

Párod nem tud segíteni?

2014. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most hala istennek segit mert szabadnapos, de napi 12 orat dolgozik minden nap! Eleg nehez anyagi helyzetben vagyunk igy nincs mas valasztasa
2014. febr. 21. 12:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Hetek óta görcsölök, keményedek, nem hat semmi :( Pedig csak a boltig megyek,ami oda-vissza 10 perc de visszafele már nagymama tempóban tudok csak.


27 hkm

2014. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En meg a hazban is nagyitempoban mozgok mert a hat es hasfajas miatt nem tudok jobban
2014. febr. 21. 13:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen szedj nagneziumot, szerintem a Magnerot a legjobb, legalabb is nekem az valt be. A hazimunkat ne vidd tulzasba, mert baj lehet. En a helyedben az egyuttleteket is kerulnem. 15 hetesen a kemenyedes es a sex miatt en korhazban is voltam.
2014. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy baj lehet??.
2014. febr. 21. 14:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam ( csak akkor 29 hetes voltam). De engem az orvos haza se engedett a kórházból,mert amire az hittem görcs, az méhösszehúzódás volt. 3 napot töltöttem bent,kaptam infúziót, és itthon is maradt a szigorú fekvés. Csak annyit mozgok amit nagyon nagyon muszáj. A nagyszülők segítenek a főzésben is (2-3 napra). Ha én főzök akkor is csak valami gyors kaját.Ez egyáltalán nem vicc. Feküdj amennyit csak lehet. Ha tudod, a párodat is vond be.
2014. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2014. febr. 21. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!