Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés! Félnem kell?

Haskeményedés! Félnem kell?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes vagyok, elegge kemenyedik a hasam es szúr, görcsöl, fáj. Tegnap voltam orvosnal, azt mondta pihenjek, csak akkor menjek valahova ha nagyon muszaj es szedjek magneziumot!

Első terhessegem, igy nem tudom mit jelent a kemenyes, nagy baj? Mire szamitsak?



2014. febr. 21. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15 hetesen volt 2 erosebb osszehuzodasom, mar elotte 2 ejszaka is sokat kemenyedett a hasam. Utanna egy hetig vereztem, emiatt korhazban voltam. Magnezium infuziot kaptam es verzescsillapitokat. Kb. annyit vereztem, mint egy menstruacional, az orvos megis azt mondta, ha nem maradok bent, nem fog megmaradni a baba. A hazajovetel utan egy darabig semmit nem csinaltam, pedig van mar egy 4 eves lanyom, a hazaseletet azota is kerulni kell, ja es szedem a magneziumot. Igy mostanra, 25. hetes vagyok, normalizalodott a helyzet. Csak neha kemenyedek, foleg fekves kozben. Vigyazni kell, mert a baba sulya es a kemenyedesektol kinyilhat a mehszaj is.
2014. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ertem! Koszonom! Nagyon fogok vigyazni
2014. febr. 21. 16:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 25 hetesen feküdtem kórházban görcsök,keményedés miatt,kaptam két nospa injekciót és a többit végig pihentem.Mindössze 3 napot. Nekem magnéziumot és nospát kellet szednem.Nem múlt el amúgy,de bajunk sem lett,teljesen zárt vagyok még mindig,most kezdtem többet keményedni,de már nem baj,mert 38 hetes vagyok.Pihenj,ne erőltesd magad és nem lesz semmi baj!
2014. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!