Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a hetedik hónapban sem...

Ha a hetedik hónapban sem vitamint nem eszek, sem normálisan nem étkezem, nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

nincs most keret semmire, ebben a hónapban.

tartoznak egy biztosító, egy munkahely, meg a megtakarítást is csak elhúzzák, hogy kiutalják


a nagy monopolcégek akik tele vannak ezt simán megtehetik a kisemberrel, nem zavarja, hogy az éhezik, meg még ki is tehetik a lakásából. szörnyű

jelenleg a baba felől szeretnék legalább megnyugadni, ha meglehet


2014. febr. 21. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hónappal talán még nem okozol gondot, max a baba elszívja a te tartalékaidat. De azért pár almát beszerezhetnél, az nem egy nagy összeg, és minden nap megennél egyet.
2014. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszi megnyugtató :)

az almától félek, hogy gyomorsavat csinálna.

főleg éhgyomorra


jelenleg liszten, tésztán, tojáson meg ilyeneken élek

2014. febr. 21. 14:29
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
A kisember ennyire ingatag anyagi helyzetre vállalt gyereket...?
2014. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Szaporodni azért nem árt... Ha mindeki arra várna, hogy mikor lesz jó anyagi helyzetben akkor a bolygó történelmében mi lennénk az utolós nemzedék. Ajaj de hányan nem játszanánk itt a netfilozófust ha szüleink is így gondolkodtak volna.
2014. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És mi lesz, ha ugyanez lesz, ha már meg lesz a baba? Nem lesz pelenkája mondjuk?
2014. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem tom, nagyanyámék 8 an voltak testvérek dédszüleim cselédek voltak a helyi bírtokon, aztán tsz tagok. Ha nekik ment talán a mai világban is elboldogul egy baba ha egy hétig nincs libero pelenkája.
2014. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze így is fel lehet fogni, meg úgy is, hogy majd megyek kérek segélyeket, felnő abból is a gyerek. Különben itt nem a Libero pelenkáról van szó, hanem az alapvető étkezésről, meg a babához kapcsolódó dolgok meglétéről. Liszten, tésztán, tojáson élni? Hogy fog szoptatni, a gyereknek később enni adni...stb....persze a középkorban terhesgondozás sem volt, nagy is volt a csecsemő halandóság, meg a gyermekágyi láz, meg minden, ha már visszasírjuk a régmúltat.
2014. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy csak ez a hónap ilyen most


amúgy meg tényleg, mégis meddig kell várni, mikor jó egy ember anyagi helyzete vajon, mert az enyém, szerintem még nyugdíjason sem lesz igazán az..

mégis hány évesen kellene szülni?


én nem hinném, hogy az az élet értelme, hogy látástól mikulásig dolgozzunk a rezsiért.

én nem így akarok meghalni, hogy ezért veregessenek hátba.

2014. febr. 26. 20:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Legalább addig kellene várni, amíg lesz mit enni. De, nekem teljesen mindegy mit csinálsz, meg mikor szülsz a te dolgod, csak nekem furcsa a hozzáállásod. Én szegénységbe nem szülnék. Meg ez a nem dolgozok a rezsiért hozzáállás sem tetszik, akkor miből fizeted a számláidat? Megmondanád hány éves vagy, és mi a végzettséged, kedves kérdező?
2014. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"n nem hinném, hogy az az élet értelme, hogy látástól mikulásig dolgozzunk a rezsiért.

én nem így akarok meghalni, hogy ezért veregessenek hátba."



Akkor képezd magad, legyél értékesebb munkaerő, akinek érdemes magasabb fizetést adni.

2014. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!