Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellimplantátummal normálisan...

Mellimplantátummal normálisan tudtok szoptatni? Kézi vagy elektromos mellszívót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Első babát várok és érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban.

#szoptatás #mellimplantátum #mellszívó #implantátum szoptatás
2014. febr. 4. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudsz. Elektromos mellszívót fölösleges előre venni, elég drága és egyáltalán nem biztos hogy szükséged lesz rá.
2014. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Izom alatt van az implantatum,vagy mirigy allomanyban?
2014. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

2/3-ad részt izom alatt van.

2014. febr. 5. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fogsz tudni szoptatni...Nekem sajna mirigyallomanyban van,mert en mar szultem es amikor csinaltattam nem gondoltam hogy meg vallalok babat...

Igy nalam kicsi az esely,hogy fogok most tudni szoptatni.

Az elektromos mellszivot pedig szerintem ne vedd meg mert annyira fajdalmas hogy en nem is birtam hasznalni.

2014. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Igen, az elektromosról én is azt hallottam, hogy fájdalmas.
2014. febr. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!