Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy nem nagyon van...

Létezik hogy nem nagyon van terhességi tünetem?

Figyelt kérdés

Vagy lehet nem is vagyok terhes?

Febr 10.én teszteltem 2x halvány pozit!!

Azóta sem jött meg ,nincs görcs ,egyszer fájt a mellem ,meg egyszer hánytam és ennyi!!

Nincsenek éhségi rohamaim!

És szedek Gravidát!!Ja és kb 5 hetes lehetek jan 14,én volt utoljára meg!


2014. febr. 21. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)


Nem mindenkinek vannak tünetei, nekem mindháromszor az elejétől a végéig voltak. Örülj, hogy nincs semmi gond:) Hallottam én már olyat, akinek fél időben kezdődtek a tünetei :o

2014. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem se volt így az elején semmi...

olyan 10-12hét táján voltam olyan ájulásos fáradékony, az nagyon durva volt...és ennyi

az egész terhességem maga volt a mennyország..:-))


jó egészséget!

2014. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 6 hetes voltam mikor először tüneteim voltak (mindjárt megfog jönni érzés és mellfeszülés. Előtte semmi. azóta se nagyon :)
2014. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat ,a legnagyobb bajom az hogy meg vagyok fázva és se pénzem se semmi nem nagyon van itthon ,!!

Amim van kamillavirág, sósvizesl oldattal öblítem az orrom eredménytelenül,

A diapulmont megkérdeztem 20 ml 1700ft iszonyu ára van!!

2014. febr. 21. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én jövő héten szülök, de egyszer sem volt semmi tünetem :)
2014. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!