Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? 10 hetes...

Mitől lehet ez? 10 hetes terhes vagyok 7. héten állapították meg a terhességet azóta orvosnál nem voltam. A létező összes terhességi tünetem megvolt, hányás, szédülés, fáradékonyság, ingerlékenység, mellfeszülés, kivánósság-undor. Most meg semmi.

Figyelt kérdés
A mellfeszülés hol megvan,hol nincs,és nagyon sok a savam. Minden rendben lehet? Első terhesség,2 nap múlva megyek orvoshoz.
2014. jan. 5. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális hogy elmúlnak a tünetek.

Azt hited végig a terhesség alatt hánysz és szédülsz?

Nézd meg a nicsak kibeszél filmet:)

2014. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel az első terhességem így nincs tapasztalatom,hogy mi meddig marad meg. És a hasalján bele nyilalló érzés meg méhbe is néha az mitől van?
2014. jan. 5. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez mind természetes, a 12. hétig elmúlik minden tünet. A nyilalások is természetesek, mivel nő és tágul a méhed, arra magnéziumot kell szedni.
2014. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magne B6-ot eszek a 7. héttől napi 2 szer 2-őt,csak aggódok minden újabb tünetért vagy a meglévő elmúlásáért.Már nagyon vártuk a picit 5 év sóvárgás után végre sikerült.
2014. jan. 5. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok 10 hetes. Nekem is pont a 7. héten tűntek el a tüneteim. Felhívtam akkor a dokit és azt mondta minden rendben van, örüljek neki. Van aki végigszenvedi az egész terhességet. Persze nem nyugodtam meg, de a 8,5. héten mentem hozzá, és minden rendben volt! Szóval szerintem nyugodj meg, addig még mindig van egy két szurkálás, esetleg mellfeszülés addig nincs gond. Akkor van baj, ha minden tüneted egyszerre és hirtelen múlik el. Ne aggódj!
2014. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kedves utolsó nekem nem a 7. héten múltak el a tünetek hanem akkor állapította meg a dokim a terhességet. Pár napja kezd elmúlni. Nagyon izgulok,hogy 2 nap múlva minden rendben legyen a kontrollon. Boldog baba várást mindenkinek és babázást a már meglévőkhöz. :)
2014. jan. 5. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah értem. Ilyenkor már amúgy is kezdenek múlóban lenni. Nem kell aggódj emiatt. :)
2014. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam manuális vizsgálaton,azt mondta minden rendben szépen növöget! :) Holnap megyek uh-ra! :)
2014. jan. 6. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!