Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek nyitva a méhszája...

Ha valakinek nyitva a méhszája annak rögtön be kell feküdnie?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanácsos, mert ha megterheled magad megindul a szülés idő előtt.
2009. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell, miért kéne?

Doki dönti el...

Sokaknak már huszonhetesen nyílik a belső méhszáj, de nem fektetik be. Szerinted melyik kórházban van annyi hely? ...

2009. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem feltétlenül. Én nyitva voltam az utolsó 3 hónapban, mégsem kellett befeküdnöm, szó sem volt róla. A 40. héten szültem.
2009. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem is nyitva volt a méhszáj, az utolsó hónapban már végig egy ujjnyira, de semmi más nem volt- nem kellett befeküdni, a szülés kiírt dátuma előtt egy nappal született a fiam. Annyi előnyöm volt, hogy a vajúdásnál már 1 ujjnyiról indultam!
2009. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy társul-e a nyílás mellé görcs, de olyan görcsökre gondolj, amit már infúzióval kell csillapítani. És persze a hetek számától is függ, hogy hol tart a terhessség.
2009. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
33 hetes,de zárva hála az égnek csak szeretek tisztába lenni a dolgokkal.
2009. dec. 11. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!