Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelei vannak ha valakin...

Milyen jelei vannak ha valakinek nyitott lesz/lett a méhszája?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1-2 ujjnyi tágulást nem lehet érezni, és jele sincs neki. Sok kismama már csak a dokinál tudja meg a rutinvizsgálatok során, hogy ennyi és ennyi ujjnyira ki van tágulva.

Egy barátnpm pl. elment az épp aktuális vizsgálatra, mikor kiderült, hogy már haza sem megy, mert ebből szülés lesz.

2008. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az első babámat várjuk,ezért arról nem tudok nyilatkozni,hogy vajúdás közben érezhető-e ez a folyamat,de..A múltkor kérdeztem az orvosomat -bár ő férfi- aki szerint ha elkezdene kinyílni a terhesség korábbi szakaszában a méhszáj,akkor azt nem érezném.Igazából én is kíváncsi vagyok a válaszokra.Kellemes babavárást!
2008. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nekem is a parám volt, azt mondta a dokim,hogy van akinél szúr, görcsöl, van akinél semmi...hát nem túl megnyugtató, de én már megnyugodtam, mert a rendszeres vizsgálattal azért gondolom ki lehet szűrni. Különben meg nem igen tudunk tenni ellene, szóval nyugi, minden ok lesz:-)))

26.hetes

2008. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!