Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valakinek a 37. héten még...

Ha valakinek a 37. héten még teljesen zárt a méhszája, kb mennyi ideje lehet szülésig?

Figyelt kérdés

A külsö méhszáj van csak kb 1cmre nyitva.

kinyilhat ez egyik napról a másikra? vagy hetek kellenek még hozzá? A doki állítása szerint egyenlöre nem lesz még baba.


2010. febr. 25. 04:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt embere válogatja. 4 nappal a kiírt után délelőtt nst és vizsgálat, semmi fájás, 3000-es méhszáj. Ehhez képest 12 óra múlva megszületett a fiam. Tehát nekem a teljesen zárt méhszáj nem okozott gondot:)
2010. febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kiírt előtt 3 nappal szűk 1 ujjnyi voltam, kiírthoz képest +3 napra elfolyt a magzatvizem, de akkor is 1 ujjnyi voltam, majd 9 óra oxitocinos vajúdás után szűk 3 ujjnyi, így császár lett. Ugyhogy én nem tágultam szinte semerre. Pedig doki kézzel is tágított (volna). Az de rossz.
2010. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár ma, akár 4 hét múlva. Sajnos ezt ebből még nem lehet tudni
2010. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39+3.-ra szültem, még 2 nappal előbb teljesen zárt volt a méhszájam, és a hasam se szállt le. A doki azt mondta, még legalább másfél hét. Jól tévedett.
2010. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyenlőre biztos nem, de miért is akarnál már babát? VAn még 3 heted!!

Enbem délben 2100-el vettek fel, fél 6-ra megszültem, szóval van gyors tágulás is!

2010. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!