Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, pár...

7 hetes terhes vagyok, pár napja állapították meg, tegnap óta viszont úgy érzem, mintha már nem is lennék terhes, csak álmodtam volna. Ez normális, vagy baj van? Már az alhasamban sem érzem azt az érzést, amit eddig, elhalt volna a magzat?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, már nagyon és régóta szeretnék babát!
2009. dec. 10. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt mindkét terhességemnél.... 2 gyermekes anyuka vagyok:)



Dia

2009. dec. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj semmi baj!Velem is így volt egy 2 hete én most 9 hetes vagyok!Semmi tünetem nem volt se cici fájdalom se pisi inger se az a fura alhasi feszítő érzés!Na másnap bepótolta!!!!Azóta is ha hozzáérek a mellemhez megőrülök annyira fáj meg bebe nyillalgat a hasamba!Tényleg ne aggódj!Gratulálok!
2009. dec. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen. Volt, hogy egy hétig semmi tünetem nem volt... És volt már egy vetélésem is korábban, gondolhatod, hogy tele volt a gatyám...Aztán szép lassan eljött az UH ideje, és ficergett a képernyőn a babánk. :)

15 hetes

2009. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lányok! Azt hiszem kicsit megnyugodtam! Bár kicsit messze van még a következő ultrahang :) De megpróbálok nem aggodalmaskodni! Köszönöm a gratulációt a második válaszadónak!
2009. dec. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!