Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan köztetek, aki az...

Van olyan köztetek, aki az első trimeszterben többször is elvetélt és utána gond nélküli terhessége volt?

Figyelt kérdés

Olyan pozitív tapasztalatok érdekelnének, ahol 6-11. hétig kiderült, hogy nem fejlődött ki a magzat, vagy kifejlődött, de szívműködés nem indult be és a szervezet nem lökte ki magából, vagy csak a magzat elhalása után hetekkel lökte ki a szervezet.

2 terhességem ért véget sajnos az első trimeszterben. 3x voltam terhes, az elsővel semmi gond nem volt. 2.-kal 12 hetesen vetéltem el, a szervezet magától kilökte, de nem találtak embriót (korházban vetéltem el). 3. terhességemmel ikrekkel voltam terhes, kialakultak az embriók, de mire uh-ra mentem, már elhaltak, leálltak a fejlődésben. Kaptam gyógyszert, hogy elvetéljek, de csak az egyiket lökte ki a szervezet. Aztán kaparással fejezték be.

Mivel körülbelül ugyanaz történt mind a kétszer, kicsit félek, hogy baj van. De sajnos csak 3 vetélés után vizsgálnak ki (külföld).

Pozitív történeteket írjatok léci egy kis bíztatásra szorulok.

Teherbeeséssel eddig nem volt gondom, azonnal sikerült teherbe esnem mind a 3x.


2014. febr. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 7 terhességem volt mindné l6-7-8 hetesen elvatéltem volt amelyik kijött volt amit művi úton kellet befejezni! voltam mindenféle vizsgálaton meg a párom is és semmi teljesen egészségesek vagyunk nem tudják mi történt!

nagyon nehéz ezt feldolgozni de midig azvolt bennem majd a következő. a teherbeeséssel nem volt gond egyböl össze jött csak épp nem akart megmaradni..

de sikerűlt nehezen arra gondolnom majd egyszer összejön és nem adom fel!

a párom nagy segítség volt végig mellettem volt és mindenben támogatott sokat segített lelkileg!

viszont most sikerűlt és 2-3 héten belül szülni fogok!

a dokim azt mondta ez egy csoda baba!

és azon kívűl hogy az első trimesztert végig hánytam semmi gond nem volt szépen fejlődik..

szóval én csak azt tudom mondani neked ne add fel és próbálj meg nem a vetélésre gondolni mert bele őrülsz inkább arra h. majd a következő!!!!

sok sikert! remélem segítettem és ha szeretnél erről beszélgetni szívesen beszélek veled!

2014. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsanat ha furakat irtam de tekefonrol vagyok... 1-es
2014. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 4 terhességem volt. Az első hárommal 9, 8, 6 hetesen vetéltem, mindet művi úton kellett befejezni, mert nem lökte ki a szervezetem. Ráadásul nagyon nehezen is estem teherbe mindig. Az első próbálkozás után 5 évvel és 3 vetéléssel a hátam mögött, újra terhes lettem. Semmi problémám nem volt, még egy kis hányinger sem. Most két éves...:-)

Fel a fejjel!

2014. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! 1-es vagyok. én csak tudni szeretném jòl vagy-e és hogy mi van veled!?
2014. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!