Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire figyelek ikerterhességnél...

Velcz Csaba kérdése:

Mire figyelek ikerterhességnél? Vitaminok, étel bármi amiben tanácsot tudtok adni.

Figyelt kérdés
1 év után újra sikerült a baba projektünk .(Clostilbegyttel)Ma reggel kevés roszsaszín váladékot töröltem pisilés után azonnal berohantam a klinikára ,hogy megint baj van .Aztán ott derült ki van baba nem is egy.Még nagyon korai 5-6 hetes a doki szerint és minden rendben van jelenleg. Ultrogenstan hüvelykapszula 2*2 írt,emelet elevitet 1*,és magneb6 3*2 ezeket szedem jelenleg.
2014. febr. 24. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Folsav !! Ez a legfontosabb, még a vitaminnál is fontosabb. Ez segíti az egészséges fejlődést. Ezenkívül semmi nem kell, éld az életed mint eddig.
2014. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elevitbe van ahhoz is szükség van kiegészítésre?
2014. febr. 24. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert az nem elegendő mennyiség. A 12.hétig folsav pótlás kell 2x1.
2014. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen folsavat szedsz, max 1 mg kell, ha annál többet szedsz (mint ahogy nekem is sikerült sajnos) akkor hányingert okoz. Általában a 3 mg-ost adják a gyógyszertárban, abból napi 1 szem bőven elég. Azt nem tudom hogy az Elevit-ben mennyi van...
2014. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2 .válaszoló!Az elevitben 0,80 mg folsav van.
2014. febr. 25. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


A második cím alatt írják hogy mennyi folsavat kell szedni. Én napi 1 db 3 mg-os folsavat szedtem mert ilyet kaptam a gyógyszertárban, azt mondta az orvos hogy nem baj. De a 0,8 mg pont elég.

2014. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor marad az eredeti vitaminozás:-)
2014. febr. 25. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
igen kell!!én is ikrekkel voltam terhes.én is az elevitet,a magne b6,és a folsavat ettem.
2014. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!