Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hónapos ikerterhességnél...

Hat hónapos ikerterhességnél mire kell figyelnem? Nemi életet hogyan oldjuk meg az óriási pocakkal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

A vízvisszatartás hatalmas ellensége az ikerterhességnek. A nemi élet is, max. óvszerrel, de a méhösszehúzódás idő előtt beindíthatja a szülést.

Egy rokonom 7. hónapban megszült, a férjétől vmiféle fertőzést szedett össze az aktív nemi élettől, és a vízháztartása sem volt jó. Mindkét koraszülött meghalt.

2013. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Én tavaly szültem ikreket. Neküónk tilos volt, a 4. hónaptól kezdve, mert egy alkalom után bevéreztem. Kibírtuk a fél évet.


Inkább hanyagoljátok, mert az ikerterhesség nem gyerekjáték. Súlyra is kisebbek a babák, ha beindulna szülés, akkor az esélyíek nem lennének egyenlőek egy egyes terhességből 7. hónapra született babáéval. 2 hónapot kibírtok.


Bár nem hiszem, hogy a doki ezt nem mondta, hogy ne élj nemi életet.

2013. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom ezért nem nagyon foglalkoznak velem. A múltkor is három órát vártam, hogy valaki megnézze az ultrahangos papíromat.
2013. nov. 5. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Én 5 hónapos vagyok ikerbabákkal. Nekünk a kezdetektől nem lehet nemi élet. Az elején azért mert lombikkal sikerültek. Volt vérzés, görcsölés. Ma megyünk dokihoz majd megint rákérdezünk de szerintem megint nem fogja engedni. Mondjuk én nem is mernék így csak a férjem mondja hogy kérdezzünk rá hogy mit mond a doki.

2013. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ma megkérdeztem a dokimat hogy lehet-e házasélet. Azt mondta hogy nem vagyunk eltiltva.

2013. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!