Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom hogy veszélyes, de...

Tudom hogy veszélyes, de elfelejtettem ma inni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok. Általában keveset iszom de ma valahog nagyonelfelejtettem inni és kb fél litert ittam. Elkezdett nagyon fájni a fejem akkor jöttem rá hogy nem ittam. Gyorsan elkezdtem pótolni de nem múlik a fejfájás! Mit tehetnék most?

2014. febr. 24. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál, menj a levegőre, lélegezz mélyeket, ha sehogy nem múlik paracetamol fájdalomcsillapító pl panadol.
2014. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most még nem okozol vele komoly gondot, de későbbiekben kihat a magzatviz mennyiségére.
2014. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan nagy tragédia. Én pl az első 14 hétben biztos hogy voltak napok, amikor nem ittam még ennyit sem, annyira hányingerem volt egész nap...

Nyilván ne csinálj belőle rendszert, de azért nem kell beparázni.

Ha nagyon nem múlik, és az alvás nem szokott neked segíteni a dolgon, akkor Panadol...

2014. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!