Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a terhesség alatt...

Lehet a terhesség alatt "állandóan" inni a Salvus vizet?

Figyelt kérdés
Nagyon jó, napi fél decit iszom, de az van rajta, hogy 4-6 hét kúra szerüen, de ha abbahagyom akkor megint jön a gyomorégés. Ráadásul a Rennie már nem ér semmit.
2014. febr. 18. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ihatod!! De megkérdezheted a gyógyszertárban is. :) 14hkm
2014. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a terhesség alatt végig ittam a salvus vizet, nekem nagyon bevált! Először úgy a 14.hétig volt rá szükségem, utána egy darabig nem , aztán úgy huszon valahanyadik héttől megint szükségem volt rá!Most vagyok 37+5 hetes úgy kb 1 hete nincs rá megint szükségem! Én egyébként csak akkor kortyolgattam belőle amikor panaszom volt ( volt hogy napokig nem kellett, de volt olyan is napjában akár 3x is)! 2-5 korty elég volt és megszűnt a gyomorégés!Remélem tudtam segíteni!Mindenképpen a gyógyvíz mellett szavazok az egyéb készítményekkel szemben, mert ez tuti természetes, nincs benne semmilyen adalék!
2014. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem egyébként is gyomorproblémáim voltak és tavaly az epehólyagomat is kivették, de mióta ezt iszom, mintha az anyagcserém is jobb lenne. Mondjuk az íze nekem nagyon durva, de megéri!
2014. febr. 19. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!!Tedd be a hűtőbe :) Én is iszom ha kell mert sok a savam sajnos és ez terhességem előtt is így volt.Bár kerülöm a fehér lisztes dolgokat ami nekem okozza. Na de tényleg tedd be hűtőbe hidegen jobban fogyasztható!! első voltam . 15hkm
2014. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsot!
2014. febr. 19. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!