Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X-epil teszt mennyire megbízha...

X-epil teszt mennyire megbízható? Mutathat negativat ha mégis terhes vagyok? Mert negatív, de már 2 hete nem jött meg.

Figyelt kérdés
Barátommal 4 hete voltunk együtt. 12-én kellett volna megjöjjön. 3at is csináltam már azóta, több nap eltéréssel, mind negativ. Lehet hogy terhes vagyok csak nem mutatja ki? A mellem fáj és érzékeny. Jó ez a teszt? Vagy vegyek másikat? És járt már valaki evvel a teszttel így, mint én? (ne a dokit irjátok, már be vagyok jelentkezve, csak addig is szeretném tudni ezt) És köszi!

2014. febr. 25. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható ez a teszt, nyugodtan hihetsz neki.
2014. febr. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem vennék x-epilt, mert mindenkinek, akinek gondja van a tesztel, az x-epilt használ. Inkább patikait vásárolnék, lehet hogy dupla annyi, de elég egyszer tesztelni.
2014. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok X-Epilt teszteltem el már életemben, soha nem csapott még be. Akkor sem mikor nem voltam terhes, és akkor sem, mikor terhes voltam már 2x is. Én megbízhatónak tartom.
2014. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hamar kimutatta a terhességet, már nem várt előtt!
2014. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is már a nemvárt előtt 1 nappal kimutatta halványan ugyan, de pozitív lett. 2 nap múlva már egyértelmű 2 csíkos volt. Szerintem megbízható teszt!
2014. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. febr. 25. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs esetleg ciszta a dologban ? Menj el orvoshoz, a ciszta okozhat mensi kimaradást és negatív tesztet ezzel párhuzamosan....tapasztalatból írom én most így jártam....40 mm-es ciszta van a jobb petefészkemben...terhes tüneteket hoz magával, barnázok minimálisan és negatív a tesztem....január 21. én volt meg az utolsó mensim és azóta sem jött meg :(
2014. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és nekem is fáj a mellem....én azért titokban reménykedem hátha a ciszta mellett lapul egy kis embrió is :)
2014. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát ez nem jó hír. : ( De köszönöm h mondtad. Megnézetem.
2014. febr. 28. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!