Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti tornáztok a...

Kismamák, ti tornáztok a terhesség alatt? Ha igen milyen tornát?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
én spinningelek és aquafitnessezek. elötte is ezeket csináltam (ráadásul én tulsulyos is vagyok, de mivel már 7 éve tornázok napi 1-2 orát, ezért a doki rábolintott, hogy mehet mind a kettö) 31.hkm
2014. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tornáztam előtte. Személyi edzőt fogadtam fel, aki tudja, hogy mit szabad, mit nem. Heti egyszer anyagilag sem megterhelő és jól esik egy kis mozgás. Magamtól nem mertem neki állni.. Nem akartam gondot okozni. 20 hkm
2014. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Otthon ellipszis trénerezek szinte minden nap, és jövő hónaptól megyek kismama tornára is.-eddig ez idő hiányában maradt ki.

22hkm

2014. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kismama jógáztam, nagyon jól esett, a szülésnél is jól jött az ott tanultak. Amíg bírtam, bicóztam, úszkáltam, kirándulgattam.
2014. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bicajozok, rubint réka kismamatornát végzek.
2014. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az 5-ös. Rubint Rékát a 8. hónapig rendszeresen, aztán csak hébe-hóba. Biciklizés meg addig csináltam, amig bírtam a hasamtól tekerni. Azt mondta a doki, ameddig jólesik.
2014. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!