Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltozott a kiírt időpont....

Megváltozott a kiírt időpont. Jöhet a baba a rendes idöpontban?

Figyelt kérdés
.Március 10 a mensi szerint.A doki az uh leletek miatt március 5-re irta át.Vagyis elvileg az utolso hetemet töltöm.Minden uh-on 1-1,5 héttel nagyobbnak mondták.
2014. febr. 25. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mar barmikor johet, gyakorlatilag mindegy a kiiras.
2014. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyerek nem a kiírt időpontban születik.
2014. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Két gyermekem van, hidd el, a gyermek nem ismeri a kiírást.

Akkor jön, amikor akar. Akár holnap is, akár március 10-én is.

Olvastam egy statisztikát egyszer, hogy a gyermekek mindössze 4%-a érkezik a kiírt időpontban.

2014. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár nap teljesen mindegy, jön amikor jönni akar.

Kitartás így a végére és sok boldogságot! :)

2014. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mensi szerint nekem október 15 volt, UH mindig fejlettebbnek mutatta kb. 1 héttel. Végül 7-én indult meg kifelé a kisfiam, tehát 8 nappal terminus előtt. Ha 5 vagy 10-én születne is meg a babád, az tök véletlen lenne. A fogantatás napját tök kevesen tudják pontosan, de még ha tudják is, akkor sem biztos, hogy pont 40 hétre születne meg a baba.:)
2014. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!