Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 7 hetesen 6 hetesnek felel...

Ha 7 hetesen 6 hetesnek felel meg a petezsák mérete, mennyi esély van rá, hogy behozza a lemaradását?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 21 éves lány vagyok, nem tervezett 1. terhességgel.

2 hete voltam első alkalommal Uh-on mikor bebizonyosodott, hogy 5 hetes terhes vagyok 12X9 mm-es petezsák volt látható. Tegnap voltam új UH- vizsgálaton, ekkor a 7 hetes terhességem 15 mm-es petezsák és szikhólyag volt látható. Az orvos azt mondta, hogy ez egy 6 hetes terhességnek felel meg, a petezsák mérete alapján. Nem volt valami biztató, azt mondta ez gyanús, ne tervezzünk még nagyon előre, mert el is vetélhetek. Van esély rá, hogy megindul a növekedés? Ebben a korban mi lenne az ideális méret?



2014. febr. 25. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az biztató lehet,ha szikhólyag van!

Arról ugyan nem tudok nyilatkozni,hogy mi az ideális méret, nekem 6 hetesen volt szikhólyag és embriócsomó. (És egy lapos petezsák, amire azt mondta a doki, hogy nem biztató, valószínűleg felszívódik)


Lehet, hogy később fogant a baba, azért van így lemaradva, mindenesetre a 9. hétig ne engedd,hogy missed ab.-ra küldjenek, mert addig bármi lehet!

2014. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden baba fejlodik egyforman.Az enyem is 1 hettel le van maradva,de mondta a doktorno,hogy ne aggodjak,mert nem minden baba fejlodik ugyan ugy es mivel en alacsony vagyok,igy nem is lesz ugyanakkora,mint egy 170 centis no gyereke.
2014. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem 8 hetesen 6,5 hetes méretekkel rendelkezett, de már akkor is azt olvastam, hogy be fogja hozni. most 21 hetes vagyok, 20 hetesnek felel meg. Én nagyon alacsony vagyok, a férjem is az, lehet hogy ettől, nem tudom de nekem egy doki se modnta hogy ez ne lenne normális :) ma már mocorog, biztos hogy egészséges.

Legyél pozitív, az nagyon fontos a terhesség alatt, nem szabad görcsölni, rosszra gondolni, messze kerüld a vetéléssel kapcsolatos topicokat és nem lesz semmi gond :)

2014. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még annyit hozzátennék, hogy 8-9. hétig nem szabad abortusszal foglalkozni, én 8 hetesen váltottam orvost, és azt mondta az első, 6 hetes vizsgálathoz képest, hogy semmit nem fejlődött a babám nem élő a terhesség. Ezért visszametnem az első orvoshoz, ő megnézett UH-val, és azt mondta minden rendben van szívmükődés, nőtt az embrió minden normális. Szóval erről ennyit.
2014. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! A továbbiakban is szívesen várom a tapasztalatokat! Semmiféleképpen nem adom fel és nem gondolok a legrosszabbra. Remélem minden rendben lesz. A többi kismamának kívánok további jó egészséget!
2014. febr. 25. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, voltál azóta vizsgálaton?
2014. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!