Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek már ebben a helyzet...

Mit tegyek már ebben a helyzetben? Babámnak lehet baja? Csak érte aggódom.

Figyelt kérdés
Pár napja folyamatos stresszben élek a "kedves" családom miatt...férjemmel szépen éldegélünk és nagyon várjuk a picit, egy terhességet már elvesztettünk!Megkértem mindenkit a környezetemben, hogy hogyjanak békén, mármint ne idegesítsenek, mert a stressz köztudottan ártalmas.És mégis szerintem direkt, jönnek a telefonok, üzenetek és szándékosan olyan helyzetek, hogy egész nap ideg vagyok, érzem, hogy keményedik a hasam, feszült vagyok. Üzeneteket el sem olvasok már, de pl sms-t igen, honnan tudhatnám ki írt? Mikor meg megnyitom, már késő!Babámnak lehet baja??Vagy a vetélés már lecsökkent? Hogy lehetnek ilyen gonosz emberek?? (És megjegyzem soha nem ártottunk senkinek, szerintem irigység az egész) 4 hós kismama
2014. febr. 25. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ok. Akkor ülj le, és gondold végig józan parasztésszel. Ha a stressz annyira ártana akkor már rég kihaltunk volna. Kicsit hisztisnek tűnik a hozzáállásod. Nyugi!

Semmi baja nem lesz a babádnak.

2014. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű..ha ennyire kedvesek lődd ki azt a k.u.r.v.a telefont!!!Hívogassák a párodat, azt majd ő eldönti hogy mit fontos tudnod, és mit nem!
2014. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
mivel zaklatnak, mi az amivel igy fel tudnak idegesiteni folyamatosan?
2014. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Teljesen igazatok van!Én is erre gondoltam, hogy ebben a világban annyiféle izgalom éri a kismamákat...csak elszomorító, hogy ha az ember semmiért ezt kapja a családjától, akkor mit várhatok én az életbe???Nekem csak a kisbabám számít!
2014. febr. 25. 13:28
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Én végig stesszeltem a terhességem, szüleimmel úgy összevesztem, mint még soha! Terhességem alatt 2 nagyon közeli családtag is elhunyt, váratlanul. A temetésen rosszul lettem a stressztől, nem tudtam feldolgozni, ami történt. De szeretncsére a babámnak semmi baja. Más fél éves is elmúlt. Mosolygós vidám kisbaba!
2014. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzá:-)Köszönöm a válaszod!
2014. febr. 25. 13:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Elírta : nem más hanem már
2014. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Például mivel idegesítenek?
2014. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád, hogy én az elejétől kezdve idegeskedek (anyós probléma) de eddig nagyon eleven a baba, sőt egy nagyobb stresszhelyzet után vagy fél óráig folyton rúgott, nem hagyta abba.

Már próbálok nyugodtan kezelni egyes helyzeteket, de sajnos nem sikerül mindent kivédeni.

2014. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudom. Igazából én úgy gondoltam, hogy mivel tudják min mentem keresztül, a következő terhességnél ha segíteni nem is segítenek (nem is kérek semmit) akkor legalább békén hagynak...én ezt nem tudom feldolgozni, hogy ennyire lelketlen emberek (ráadásul anya is az illető!!!) hogy lehetnek...ez jobban fáj mindennél...
2014. febr. 25. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!