Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész terhesség alatt 3-4...

Egész terhesség alatt 3-4 szál cigi árthat a babámnak?

Figyelt kérdés
Nem a bunkó hozzászólásokra vagyok kíváncsi. Ahogy megtudtam, hogy babám lesz egyből letettem a cigit és egészségesen élek, viszont most 20 hetes vagyok és nagyon megkívántam. Este lesz egy kis baráti összejövetel ahol, kicsit borozgatunk( max 1-2 pohár) és olyan jól esne egy cigit elszívni mellé. Persze ha árt a babámnak nem gyújtok rá csak annyira kívánom. Nem szoknék vissza semmi pénzért azt tudom. Szerintetek?
2014. febr. 15. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hat en is cigiztem amikor terhes voltam nem ajanlatos de egesegess kis fiut szultem
2014. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Nem ,hogy nem kellene rágyújtani de 2 pohár bort sem kellene innod.

Ezt csak azért írom mert tuti nem állnál meg annyinál és tuti nem 1 szál cigit szívnál el.Ezt meg abból gondolom mivel eszedbe jutott,hogy igyál és cigizz.

Én műtve vagyok és rohadtul innék már egy pohár whiskyt de neki se állok mert tudom nem állnék meg egynél.

2014. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De meg tudom állni :) nem leinni megyek magam, 1-2 deci vörösborral meg nem ártok neki. Nem szoktam inni, karácsonykor volt hogy megittam 1-2 pohár forralt bort, de ennyi. Van önuralmam, csak most ez olyan jól esne, nem több max 1 szál de lehet el se szívnám az egészet.
2014. febr. 15. 18:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy jót nem tesz neki, de nyilván nem árt annyira mintha végig dohányoznád az egész terhességedet.. (olyasmire gondolok, hogy egy száltól most nem valószínű hogy rögtön kialakul valami fejlődési rendellenessége vagy ilyesmi).. Neked kell eldöntened, én személy szerint nem gyújtanék rá, mert arra gondolnék, hogy szegényke mit érezhet bent a pocakomban miközben szívom be a füstöt.. :( De lehet hogy én a másik véglet vagyok, még kólát sem iszom amióta terhes lettem :D..
2014. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg baja nem lesz, de a magzat konkrétan fuldoklik, amikor rágyújt a kismama - ezt Ceizel Endre állítja a neten is megtalálható 9 hónap c. műsorok egyikében.

[link]

És az alkoholról is van:

[link]

2014. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, de minek kockáztatni, használ biztos nem használ.

Még ha szüléskor nem is de 10 év múlva lenne asztmás, te a gyerekszemébe tudnál nézni, hogy lehet a te hibád miatt szenved?

2014. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nézd én is szívtam.igaz meg sem született mert meghalt..napi 3-at szívtam el inni nem ittam. de, a védőnő azt mondta:1-2 szál nem használ de nem is árt annyira. de jobb ha nem szívod a ti érdeketekben:) majd ha megszületett , nem szoptatsz és akkor kívánod , inkább olyankor gyújts rá.de te tudod..mi ebben nem tudunk megfelelő választ nyújtani.boldog babavárást.
2014. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. De az ismerőseid tuti kifognak rá akadni, hogy terhesen cigizel.
2014. febr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Már kialakult mindene, viszont elég nagy hozzá hogy fuldokoljon attól az 1-2 szál cigitől is..Amíg te boldogan cigizel ő alig kap majd levegőt!Jó szórakozást estére!Úgy is rágyújtasz nem értem miért kérdezgeted itt?!Na meg az 1-2 pohár bor??Más 2 kortyot nem mer inni szilveszterkor sem..A babád tőled függ hogy érzi magát ezt ne felejtsd el!!!
2014. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
jajj, hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy a gyerek fuldoklik, mikor nem is tud lélegezni.
2014. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!