Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen korai babaruhákat...

29 hetesen korai babaruhákat mosni, vasalni? Már úgy rendezgetnék.

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én most kezdtem a 30.hetet a múlthéten kimostam mindent a héten vasalok:)

Utána héten jön a kiságy azt szereljük össze ...majd burkolják a konyhánkat, így később nem lesz erre időm.

Szerintem nem korai :)

2014. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Heheh ez mintha én lennék:) engem megszoltak a családban ezért de hát senki nem akarta érteni hogy ez nekem nagyon megnyugtato és jol esik!Szerintem nyugodtan mert ha te jol érzed magad akkor a babuka is!
2014. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mármint hogy ki dönti el, hogy korai-e vagy sem? Mi addigra már mindent megvettünk, és ki is vasaltam, mostam mindent. Felnőtt emberek vagyunk, szerintem ennél nagyobb dolgokban is azt tesszük, ami jól esik, de az, hogy ki mikor mos gyerekruhát, az aztán pláne nem egy korai/nem korai kérdéskör.
2014. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is pont múlt héten mostam ki mindent, sőt a kórházi csomagom is készen van... 29 hkm
2014. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Te tudod, mondjuk utána ott álnak még hónapokig a ruhák és újra kell őket mosni. Én 38 hetesen kezdtem el vásárolni meg mosni, vasalni mondjuk nem vasaltam semmit, kivéve a textilpelusokat.
2014. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az tök jó, kedves utolsó, a baj csak az lett volna nálunk, hogy én 37+4-en már megszültem.
2014. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A férjemnek említettem már,hogy rakjuk össze a kiságyat márciusban,mondanom sem kell,a reakció: Mááááár? Ilyen hamar? Minek??

Emiatt a mosást vasalást sem mertem elkezdeni... :)

2014. febr. 25. 14:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Én most 16 hetesen a már meglévő ruhákat átpörgettem ma :) Mert végre találtam szopatós melltartót és annyira kényelmes volt hogy este már abban szeretnék aludni (Sajna nagyon fájnak, És nagyon nagyok lettek) Szerintem nyugodtat mosd ki őket ha jól esik :) Ha újak úgy sem árt még egyszer átmosni őket :) Én úgy akarom majd ha össze jön egy adag kimosom egyszer és később még egyszer. Ártani nem ártasz vele főleg ha nagyon színes új ruhák amúgy is eresztik a színűket ezért sem árt 2* mosni mielőtt a picire adjuk.Remélem mindenki érti hova akartam kilyukadni . :)
2014. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor apja elintézte volna, amíg bent vagyunk a bevásárlást, mondjuk én fiam nagyon nem akart megszületni, program császár lett 39+5nél, de ha rajta múlik még szerintem 2 hetet bent maradt volna.
2014. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 lcs ***** válasza:
valaki írta, hogy a kiságyat akarta már összerakni :) annyiból nem hülyeség időben összerakni, mert akkor derül ki, hogy hoppá, nem nyílik az ajtó tőle, nem férek oda normálisan mellé stb. ha a végére marad, akkor meg lehet kapkodni, hogy hova is kerüljön h jó legyen :) a ruhákat meg szerintem nyugodtan kimoshatod, és semmi baja nem lesz, ha nem mosod ki mégegyszer, attól nem lesz semmi baja, hogyha kimosva áll szépen a szekrényben :) nem beszélve arról, hogy így már látod, mit hova érdemes pakolni, hogy kéznél legyen, mi hogy fér el, mekkorára hajtogasd :) és oltári jó érzés látni azokat a cuki pici ruhákat, zoknikat a szárítón! :))
2014. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!