Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen mennyit hízhat egy...

Hnikolett03 kérdése:

16 hetesen mennyit hízhat egy kismama?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok kb 4kg-ot híztam, és 60kg-al indult a terhességem.14hetesen voltam ultrahangon,minden rendben volt a baba akkor 12cm volt.Akik most látják a hasam mind azt kérdezik ikrek lesznek-e.Nemhiszem,hogy nem vették volna észre a 14.héten,mert sokáig vizsgált az orvos,és a nemét is megtudtuk.De nem is eszem olyan sokat mert sokmindentől hányingerem van.Szerintetek sok ez a hízás és mégis lehet,hogy ikrek lesznek?Azóta nem voltam uh-n majd csak a 18.héten megyünk.
2014. febr. 26. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkabb genetika is kozrejatszhat. Ikrek mar nem lehetnek, azt mar reg meglattak volna.
2014. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ikreket már tuti látták volna, viszont sok ez a hízás, 16. hétig normális esetben semennyit nem kéne még hízni.
2014. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem ne aggód túl elmesélem az én szitum hogy van nálad rosszabb helyzetben lévő kismama:-) szoval nyár fogyókúra 69-ről lementem 64-re aztán stressz stressz hátán vissza jött 8 kg aztán meg tudtam hogy babám lesz 72-ről indultam borzasztoan kívános voltam első 4 hétben fel szedtem 4 kilot aztán stagnált hol 76 hol 75 ezt tartottam a 18.hetig most 19 hetes vagyok 78 kg szóval teljes elkeseredés és hozzá teszem csak a 8.hetig volt a kivánás azóta teljesen egészségesen táplálkozom és még is hizom a mérleg lett a rémálmom!
2014. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az orvosom szerint havonta 1 kg hízás megengedett. Szóval szerintem 2-3 kg ilyenkor a normális, 21 hetes vagyok, jelenleg 4 kg-nál tartok, de már most aggódom, úgyhogy jobban odafigyelek a jövőben. 10 kg-nál többet nem szeretnék hízni.
2014. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki a 12. hétig felszedett 7 kilót, azóta már 20 hetes, de egy kiló se jött fel rá kb...

Én meg egy kilót sem híztam.. jah, de felszedtem felet, leadtam 1-et. :D Ne aggódj a hízás miatt...

2014. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19hkm vagyok...
2014. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért aggódok mert az egészségtelen ételeket nem is tudom megenni de az egészségesből sem mindent,néha amit megkívánok attól is undorodok mire megfőzök és mégiscsak egyre hízok de remélem ez változni fog.
2014. febr. 26. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Változni fog ne aggódj. Még mindig jobb mintha folyamatosan hánynál és infúziót kéne kapjál. Én is így vagyok amúgy. Azt mondta a doki ne aggódjak az étvágytalanság miatt. Próbáljak napközbe 1-2 falatot enni pár óránként. Megjön majd az étvágyam is... azóta sem eszek semmivel sem többet. Hányni nem akarok, inkább annyit eszek amennyi jól esik... ami kell a babának úgyis elveszi, de ha kihányom az undor miatt még annyira se megyek az egésszel.. mi ilyenek vagyunk. :) talán majd ahogy nől a baba és többet szed magára nálunk is megindul a hízás. Eddig nekem is ez volt.. de meg ennék egy narancsot. Odamentem a hűtőhöz már nem is kívántam.. a baba fejlődik rendesen, szedem a vitamint és próbálok nem aggódni. A stressz sem jó.
2014. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem mindannyiunj szervezete más. Lehet hogy most alig eszel és "sokat" hízol, de ez még változhat is. Ilyenkor jobban raktároz a szervezet amúgy is..
2014. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!