Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hetesen vagy akörül...

31. hetesen vagy akörül kismamaként strandon? Nem mennék be, csak lábamat meghűsiteni, és természetes fa alatt árnyékba lenni. Ha nincs kimondott kismama fürdőruhám, ami egybe rész, akkor ti mivel takarjátok le a pocakot?

Figyelt kérdés
Ami fontos mit vigyek magammal? Lehet a velencei tóra megyünk, csak eléggé meleg lesz, birni fogom?

2013. júl. 25. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fürdesz, akkor felülre vegyél egy vékony toppot. mindenképp takard valamivel a pocakod. legyél árnyékban, és igyál még többet, mint szoktál. jó, ha lógatod a vízbe a lábad, mert azzal hűtöd az egész tested. de azért vigyázz magadra! :) ja és hogy mit vigyél magaddal? inni és ennivalót, naptejet!
2013. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timcsikusz ***** válasza:

én is gondba voltam a fürdőruha kérdéssel mert a tavalyi persze hogy nem jó rám illetve a felső része a mellem 3 szor nagyobb mint tavaly ilyenkor:)

én bikini alsó + egy trikó párosításban fürödtem a velencei tóban 3 hete.

zárt méhszájjal a velencei tóba nyugodtan bemehetsz.

először én sem akartam,de nem bírtam ki és annyira jó volt a súlytalanság mámora:)a derékfájásomnak is jót tett az úszás.

strandon persze csak láb lógatás :)

érezd jól magad:)

30hkm

2013. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vettem egy olcsó tankinit a Kik-ben. De volt még bikinim, a pocakomra meg strandkendőt kötöttem. De ha a fürdőruha főlé veszel egy lenge felsőt, az is jó. Én bírtam, bevizeztem magam, jó volt.
2013. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!